Komentāri

Turpinot portāla Skaties.lv rubrikas, apskatot aizgājušo 7 dienu spilgtākos momentus, kas norisinājušies TV ekrānā, pievēršamies pozitīvajam tematam, proti – noskaidrosim, kas ir šīs nedēļas lielākais “Veiksminieks”. Jau otro reizi tas ir kāds no šova “Iesaukts armijā”. Pašā pirmajā nedēļā tā bija Ieva Klintsone, kura diemžēl šovu jau ir atstājusi. Šoreiz tā ir Luīze Priedīte.

Viņa ne vienu reizi vien šovā slavēta par savām vadīšanas un komandas motivēšanas spējām, tādēļ ne velti, pēc Valtera Veinberga šova atstāšanas, tieši Priedītei tika uzticēti kapteiņa pienākumi. Un ne velti viņa ir vienīgā meitene, kura sasniegusi “Iesaukts armijā” finālu, kurā cīnīsies par galveno balvu – braucienu uz ASV militāro bāzi Mičiganā. Vai Luīzei izdosies arī uzvarēt – skaties jau nākamtrešdien LNT kanālā plkst. 22:10!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl