Komentāri
LNT sākas jaunais realitātes šovs “Iesaukts armijā”!
Publicitātes foto

Vēl tikai pāris nedēļas un kanālā LNT sāksies šīs vasaras iespaidīgākais šovs Iesaukts armijā! Sākot ar 6.augustu, LNT skatītājiem tiks sniegta vēl nebijusi iespēja ieraudzīt jaunā šova dalībnieku pārbaudījumus un iepazīt Nacionālo Bruņoto Spēku (NBS) vienības. Dalībnieku sniegumu vērtēs NBS karavīri un šova vadītājs Mareks Dombrovskis. Tikai labākie no labākajiem tiks tālāk, lai viens kļūtu par uzvarētāju un iegūtu ceļazīmi uz ASV Mičiganas kara bāzes apskati. Skatieties jauno realitātes šovu Iesaukts armijā! no 6.augusta trešdienās 22:10 kanālā LNT!

Kopumā startēs 30 dalībnieki

Sākotnēji tika izsludināts konkurss dalībnieku atlasei, uz kuru kopumā dalībai pieteicās vairāk kā 800 dalībnieku no visas Latvijas. Pirmo atlases posmu izturēja 200 kandidāti, kuri ieradās uz tikšanos klātienē ar šova veidotājiem un atlases komisiju. Otrajā dalībnieku atlases kārtā tika izvērtēts katra indivīda sniegums, un rezultātā 30 dalībniekiem tika dota iespēja sevi pierādīt, lai kļūtu par labāko. Šova noteikumi paredz, ka tikai viens kļūs par uzvarētāju, un galvenajā balvā iegūs ceļazīmi uz Mičiganas kara bāzes apskati.

Gaidāmā LNT realitātes šova Iesaukts armijā! ietvaros dalībniekiem būs iespēja sevi pierādīt visos NBS spēku veidos – uz zemes, ūdenī un gaisā. ”Mēs paredzam spilgtas emocijas, prieku par uzvaru, sarūgtinājumu par zaudējumu. Skatītājiem būs iespēja ieskatīties un izjust, kā cilvēks spēj pārvarēt bailes, nedrošību un uztraukumu, pārvarēt savas iekšējās vājības, lai kļūtu par uzvarētāju,” saka šova Iesaukts armijā! veidotājas, producentu grupas DK Media pārstāves Ilze Daukante-Sterģe un Iveta Komisāre-Gorodņičija.

Starp 30 šovā iesaistītajiem dalībniekiem ir deviņas dāmas no dažādiem Latvijas reģioniem, kopumā  tiek pārstāvētas 15 dažādas profesijas. Pazīstamākā un slavenākā dalībniece ir Zane Pīlādze – vienīgā motokrosiste Baltijā, kura startējusi Pasaules Čempionātā sievietēm. Starp kungiem ir atrodams Misters Latvija 2010, gulbenietis Edvīns Ločmelis, un maratonists Leons Šķēle. Pirmajā realitātes šova Iesaukts armijā! dienā iesaistītie dalībnieki pārvarēs noslēdzošo atlases posmu – tikai 15 dalībnieki no visiem tiks iesaukti armijā, pārējiem 15 būs jādodas mājup. Iesaukts armijā! dalībnieki 10 dienu garumā pārvarēs grūtības un katram no viņiem būs iespēja izdzīvot īsta karavīra ikdienu.

Vadītājs ar pieredzi

LNT jaunā šova Iesaukts armijā! vadītājs Mareks Dombrovskis ir uzņēmuma Baltic Outdoor Agency, saliedet.lv valdes loceklis. Viņš ir treneris, kurš specializējies dažādu sarežģītības pakāpju komandas treniņu vadīšanā, komandas veidošanā un saliedēšanā, tāpat viņš ir moderators un koučs ar starptautiski atzītu diplomu. Vērtīgu pieredzi personāla vadībā un apmācību procesa organizēšanā M.Dombrovskis ir ieguvis vairāk nekā 15 gadus dienējot NBS, kur, būdams Instruktoru skolas Apmācību nodaļas priekšnieks, bija atbildīgs par militārās vadības un stratēģiskās plānošanas principu ieviešanu. M.Dombrovskis, būdams izlūkošanas virsnieks, piedalījās starptautiskajā miera uzturēšanas misijā Kosovā. ”Man patīk pieņemt izaicinājumus, kuros ir iespējams ne tikai pārbaudīt sevi, bet arī dalīties pieredzē un iegūt jaunas zināšanas! Militāra vide man nav sveša un armijā lielākoties visas darbības notiek komandā. Šovs Iesaukts armijā! dod iespēju strādāt man neierastā vidē un dalīties pieredzē ar šova dalībniekiem, gan par savstarpējo mijiedarbību, strādājot efektīvā komandā, gan par dažādam niansēm, kas saistītas ar sevis sagatavošanu neierastām situācijām,” komentē LNT šova vadītājs M.Dombrovskis.

Par šovu Iesaukts armijā!

Pirmo reizi Latvijas vēsturē neatkarīgo producentu grupa DK Media, sadarbībā ar Rekrutēšanas un Jaunsardzes centru, NBSun Aizsardzības ministriju, īsteno projektu, kura ietvaros kanālā LNT varēs tuvāk iepazīties ar Latvijas Bruņoto Spēku ikdienu. Ikvienam būs iespējams ne vien ielūkoties, bet arī pašiem uz savas ādas izdzīvot Latvijas karavīru ikdienas darbu. Šī būs iespēja kaut nedaudz apjaust, ko patiesībā nozīmē būt karavīram.

Realitātes šovs Iesaukts armijā! no 6.augusta trešdienu vakaros 22:00 kanālā LNT!

Tava televīzija no sirds!

Lasi vēl