Iesaukts armijā uzvarētāja: Latvijā nav ”vājā” dzimuma

Komentāri

Sievietes armiju un kalpošanu valstij uzskata par svētu lietu, bet ar vienu piebildi: ”armijā, vajadzētu ieviest sieviešu armijas zābakus”. Luīze Priedīte ir blonda, sievišķīga fitnesa trenere, Bikini Fitness čempione un šova Iesaukts Armijā uzvarētāja, kas šobrīd dienē Latvijas zemessardzes rindās. Luīze ir pārliecinājusies, ka viņa ir Latvijas patriote.

”Cepuri nost mūsu armijai un kareivjiem. Tas ir drausmīgi grūts darbs. Viņi ļoti daudz trenējas, un tas prasa lielu izturību – gan morālu, gan fizisku. Es domāju, ka cilvēki dodas armijā, jo viņi ir patrioti,” atzīst Luīze.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl