Komentāri
“Iesaukts armijā” trešā šova diena bildēs
Iesaukts armijā - komandas dodas uzdevumā (LNT Publicitātes foto)

Vakar LNT saviem skatītājiem piedāvāja jaunā šova “Iesaukts armijā” jau trešo sēriju, kurā neiztika bez dramatiskiem pavērsieniem – sākot ar Šķēles komandas iekšējo nesavākšanos, beidzot ar Veinberga (pretējās komandas kapteinis) grūto lēmumu, kad pat kā uzvarētāju komandai bija jāatskaita viens no biedriem.

Diemžēl šovu līdzās Šķēles padotajai Gundegai Vācerei, kuru armijas komandieri atzina kā vājāko komandas posmu, bija jāpamet arī vienai no Veinberga komandas, kas uzvarēja visos trīs pārbaudījumos. Intervijā Zane Buka atzina savas kļūdas, kā arī to, ka nenoliedz, ka nebūt nav komandas vilcējspēks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas nemainīja rūgtumu Veinberga un citu komandas biedru sejās, jo šokēt uzvarētājus ar šādu lēmumu nebija grūti. Vairāk par to, kas norisinājās vakar, kā arī notikumi, kas palikuši aizkadrā, gaidāmajā “Iesaukts armijā” video dienasgrāmatā jau pavisam drīz.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl