“Iesaukts armijā!”: šovā uzvar fitnesa trenere un modele Luīze Priedīte

0 Komentāru
“Iesaukts armijā!”: šovā uzvar fitnesa trenere un modele Luīze Priedīte
Foto: no Luīzes Priedītes personīgā arhīva

Sākumā Luīzei bija doma nepiedalīties šovā, jo vienā no pēdējām filmēšanas dienām viņai ar draugu bija jādodas ceļojumā uz Itāliju. Taču beigās aizgāja gan uz atlasi, gan tika uz kazarmām, gan arī visiem pārējiem dalībniekiem “ierādīja vietu” un uzvarēja! Kas īsti ir Luīze Priedīte, un kāpēc viņai bija, iespējams, nedaudz lielākas priekšrocības kā pārējiem? Lasi zemāk!

”Šova priekšpēdējā sērijā vairākkārt sev teicu: nē, viss! Bet pie dzīvības turēja doma, ka man taču nav grūtāk kā pārējiem,” atceras šova ”Iesaukts armijā!” uzvarētāja Luīze Priedīte. Vairākkārt tieši viņa tika izcelta ar savām lieliskajām spējām vadīt komandu, kā arī par apņēmību un neatlaidību. Ne velti kāds no šova dalībniekiem viņu nodēvēja par ”superbeibi”.

Ikdienā Luīzes dzīve saistīta ar fitnesu – viņa gan trenē, gan pati trenējas, gan pozē ļoti smalkos bikini fitnesa modeļu konkursos. Iepriekšējā nedēļas nogalē Luīze piedalījās šāda veida pasākumā Viļņā. ”Man grūti nosaukt kādus hobijus, jo mīlu to, ko daru, un tas jau ir kā hobijs, tikai ar to pelnu naudu. Bet vispār man ļoti patīk spiningošana, adīšana un veidot puzles. Tagad mājās lieku 1000 gabaliņus, bet eju uz visiem 5000,” smejas Luīze.

Viņa atzīst, ka tieši ikdienas nodarbošanās viņai ļoti palīdzējusi šova laikā – gan garīgi, gan fiziski. ”Treniņos savām klientēm liku pumpēties uz ceļiem, bet pēc šova tagad ļoti labi varu to darīt arī balstā guļus stāvoklī.”

”Šova producentei pēc tam vairs nebija jautājumu par to, kāpēc man tik labi sanāca visus dzīt uz priekšu. Arī treniņos tā daru, motivēju pārējos, jo – kas notiks, kad viens “nolūzīs?”” retoriski jautā Luīze, jo visiem ir skaidra atbilde uz šo jautājumu.

Par ”armijas projekta” grūtāko dienu šova uzvarētāja uzskatīja priekšpēdējo sēriju, kur dalībnieki viesojās Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienības mācību poligonos. ”Viņiem bija uzdevums mums ”čakarēt” galvu.” Piemēram, suņu uzdevumā, pirms izpildes kādā no telpām bijusi tāfele, kurā saspraustas bildes ar nepatīkamiem suņu kodumiem. Vai arī tika piekodināts, ka norādītais palags esot ļoti rūpīgi jāapsien ap roku, citādi tas var slikti beigties. Kā jau mēs visi zinām, jauniesauktajiem bija speciāls tērps, ko sunim pārgrauzt nebija iespējams.

Jau nākamnedēļ, kad ”Iesaukts armijā!” kopā ar visiem šova dalībniekiem atskatīsies uz spilgtākajiem momentiem no visām 10 sērijām, Luīze jau būs ASV, kur izmantos galveno balvu – viesošanos ASV militārajā bāzē Mičiganā. Meitene solījās padalīties arī ar ekskluzīviem ieskatiem, kā tad viņai tur klāsies, tāpēc turpiniet sekot jaunumiem portālā Skaties.lv!

 

0 Komentāru