“Iesaukts armijā”: šova psiholoģiski, iespējams, grūtākā diena; finālā iekļūst Rudzājs, Priedīte un Ločmelis

0 Komentāru
“Iesaukts armijā”: šova psiholoģiski, iespējams, grūtākā diena; finālā iekļūst Rudzājs, Priedīte un Ločmelis
LNT Publicitātes foto

Šova 9. sērija sākās ar aukstu dušu, jo 3 naktī kazarmās ieradās Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienība, kura dalībniekiem ieradīja viņu īsto vietu, nosaucot jauniesauktos par nekam nederīgiem. Šī bija izšķiroša diena, jo nākamo dienu sagaidīs tikai trīs cilvēki.

Pirmais uzdevums bija pusotrā minūtē no gultasvietām tikt līdz ierindas laukumam, kas aizmigušajiem karavīriem neizdevās. Pēc tam ar aizsietām acīm viņi devās uz Speciālo uzdevumu vienības mītni, kur viņiem ar aizsietām cauri mežam bija jākustās līdz skaņas avotam. Tālāk viņiem bija jāizlien cauri ļoti šaurai un tumšai ejai, ar ko visi tika galā sekmīgi, atskaitot Šķēli, kuram problēmas sagādāja viņa lielais augums.

Šī bija šova, iespējams, grūtākā diena, jo blakus bailēm no šauruma un iesprūšanas, bija arī jāpārvar augstums, lecot no tilta, ko neizturēja Pīlādze, un “suņu pastaiga”.~Notika arī komandu pārdale, kurā Kalējs samainījās ar Rudzāju.

Pienāca kārta arī dienas kompleksajam uzdevumam, kur katrai komandai 20 minūšu laikā bija jāiekur ugunskurs, jāuzvāra ūdens, jāuzlādē 12 aptveres pa 30 patronām katrā, jāatrisina atjautības uzdevums, kas sagādāja vislielākās problēmas, un jāizvāra četras olas.

Savukārt dienas galvenais uzdevums bija šķērsot distanci pār pārpurvotu pļavu, savācot noteiktu skaitu karodziņu. Uzvar tā, kura tos savāc visātrāk. Šajā posmā Šķeles komanda uz brīdi izstājās, bet pēc tam trasi turpināja. Trases vidū tika sarīkots arī uzbrukums, kas apgrūtināja uzdevuma izpildi, un tajā Priedītes komanda gandrīz zaudēja Ločmeli.

Baļķis vairākus metrus virs zemes izrādījās liktenīgs Šķēlem, kurš satraumēja savu celi vēl vairāk un izstājās no šova. Finālu nesagaidīja arī Kalējs un Pīlādze. Jau nākamajā nedēļā izšķirsies tas, kurš no trim atlikušajiem – Ločmelis, Priedīte vai Rudzājs, dosies uz Mičiganas kara bāzi ASV.

0 Komentāru