“Iesaukts armijā”: Klinstoni apžēlo; dalībnieki pirmo reizi uz ūdens

Komentāri
“Iesaukts armijā”: Klinstoni apžēlo; dalībnieki pirmo reizi uz ūdens
LNT Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļā šova “Iesaukts armijā” dalībnieki mēģināja pierādīt savu varēšanu reālā kaujā, maskējoties un piesedzot savus komandas biedrus. Šodien viņi devās uz Liepāju, kur pildīja misijas un uzdevumus, kas karavīriem jāveic ūdenī.

“Iesaukts armijā” 7. sērija bija tā, kurā pirmo reizi kopš šova sākuma dalībnieki startēja jaunajās komandās, kas tika pārdalītas pagājušajā raidījumā, kad Valters Veinbergs pameta kazarmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss, kā parasti, sākās jau no agra rīta, kad jauniesauktie sēdās autobusā un no Ādažu poligona devās uz Liepāju, kur pirmo reizi šova laikā tika pacelti abu komandu karogi. Pirmais uzdevums – uz mākslīga kuģa tikt galā ar izveidojušos sūci.

Nākamais uzdevums jau bija krietni sarežģītāks un bīstamāks par iepriekšējo – jādzēš ugunsgrēks, kas izcēlies uz kuģa. Sākumā jaunie karavīri darbojās ar ugunsdzēšamo aparātu, bet pēc tam tērpās pilnā ugunsdzēsēju ekipējumā, mēģinot apdzēst nelaimi, kas izcēlusies “kuģa noliktavā”.

Ar abiem uzdevumiem, kā teica komandieris, komandas galā tika ļoti veiksmīgi, kas nozīmē, pienācis laiks pēdējam uzdevumam – kā pareizi atstātu kuģi, šoreiz īstu.

Diena noslēdzās ar sviedlentes mešanu uz tālumu un rakstisku testu, pēc kura arī tika paziņoti rezultāti – zaudētāji tīra kuģa galveno klāju, bet uzvarētājiem tika piešķirta sauna. Šoreiz veiksmīgāka izrādījās Priedītes debija, taču starp viņu vidus tika izvēlēts tas dalībnieks, kuram šovs būtu jāpamet. Klinstonei raidījuma vadītājs Mareks Dombrovskis piešķīra imunitāte.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl