“Iesaukts armijā”: esam tizli!

Komentāri

Pie apvāršņa jau redzama finiša līnija šovam “Iesaukts armijā”, kas šovakar tiks radīts jau 9. reizi. Viņi ir iepazinušies viens ar otru, sapratuši, ko nozīmē armijas režīms, izpildījuši misijas gaisā, uz zemes un ūdenī, tagad kārta pienākusi sadarbībai ar Nacionālo bruņoto spēku specialo uzdevumu vienību.

Vienā no uzdevumiem jauniesauktajiem bija jāiekļaujas stingrās laika robežas, ko noteica Nacionālo bruņoto spēku Speciālo uzdevumu vienība. Uz jautājumu, kāpēc komanda nepaspēja, Pīlādze atbildēja – tāpēc, ka esam tizli! Vai tā patiešām ir? Kādi uzdevumi jaunajiem karavīriem būs jāveic šajā, nu jau 9. sērijā – skaties šovakar LNT kanālā, kā ierasts, plkst. 22:10!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl