Komentāri

Atkārtosimies vēlreiz – neviens neteica, ka tas būs viegli. To pagaidām vislabāk no visām šova sērijām pierādīja pagājušais “Iesaukts armijā” raidījums, kurā valdīja īpaši apstākļi – Latvijas vasaras svēlme, kas pamatīgi apgrūtināja apstākļus karavīriem izpildīt nepieciešamos uzdevumus.

Plotņikova jēlās rokas, Kalēja reiboņi, anormālais karstums laukā un tam visam pāri – ļoti grūti uzdevumi. Tāda ir karavīra dzīve, tāda ir “Iesaukts armijā” šova dalībnieku dzīve. Šajās dienasgrāmatā turpinām apskatīt kadrus, kurus TV raidījumā nevar redzēt. Taču jau šovakar LNT kanālā skaties šova piekto sēriju. TV kasti iekšā slēdz plkst. 22:10, bet to, kas šodien notiks šovā, jau pēc neilga brīža uzzini no portāla Skaties.lv

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl