Komentāri
FOTO: Ieskats jaunajā “Iesaukts armijā” sērijā
Neviena šova "Iesaukts armijā" diena neiztiek bez motivācijas vingrinājumiem. (LNT Publicitātes foto)

Jau šovakar, plkst. 22:10, LNT kanālā šovs “Iesaukts armijā” piedāvās savu ceturto dienu, kur gaidāmi ne viens vien pavērsiens – komandas nesaskaņas, mediķu iejaukšanās, vēl grūtāki uzdevumi un daudz kas cits. Ekskluzīvs ieskats šova jaunajā sērijā.

Vai Šķēles komanda spēs reabilitēties Veinberga padotajiem par iepriekšējo šova dienu? Kurš šoreiz taisīs visvairāk motivācijas vingrinājumus? Kam būs nepieciešama mediķu palīdzība? To skaties jau šovakar šova “Iesaukts armijā” 4. sērijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl