Brokastis pie dabas – vai vēl aktuāli?

Komentāri

Skatoties, kas notiek aiz loga, paverot aizkarus, ar nožēlu un pat nelielu izmisumu jāsaka – izskatās, ka 2014.gada vasara ir beigusies. Taču daudziem turpinās pārgājienu u.c. atpūtu pie dabas sezona, kas nozīmē, ka ir nepieciešamas arī nelielas kulinārijas zināšanas, lai, piemēram, laivu braucienā nenomirtu badā. To, ko ņemt līdzi, atrodoties prom no pilsētas, “LNT Brokastīm” stāsta šova “Iesaukts armijā” vadītājs Mareks Dombrovskis.

Mareks, kurš ir izbijušais militārists, stāsta, ka jāizsver lietas, kuras ņemam līdzi. Svarīgi, lai tās būtu pietiekami vieglas, jo lieks svars var tikai apgrūtināt pārvietošanos. Kompaktums ir šādu aktivitāšu pamatā. Plašāk skaties “LNT Brokastu” materiālā.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl