Bam-bam!

Komentāri

Vakar ar ļoti interesantu notikumu, komandu pārdali, noslēdzās šova “Iesaukts armijā” piektā diena, kurā atkal uzvaru jau otro reizi pēc kārtas guva Šķēles komanda. Taču tagad viss atkal sāksies no jauna + ir cits otras komandas kapteinis – Luīze Pīlādze. Taču līdz nākamajai nedēļai vēl jāpaciešas, tikmēr paskatīsimies, kā Kalējs ieņem pozīciju un “šauj”.

Vakardienas galvenā uzdevuma pamatā bija izstrādāt ātru, efektīvu stratēģiju, veicinot patrulēšanu gar galveno apgādes ceļu. Mērķi – atklāt iznīcināt ienaidnieka (pretinieku komandas) posteni. Taču, lai dotos kaujā, nepieciešamas apmācības. Vakar tika pielietoti arī ieroči, bet mācībās tika “šauts” šādi…

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl