Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs “Zvaigznes ceļo”

6 komentāri
Ar Rutuļa piedzīvojumiem Sočos TV3 startē slavenību šovs “Zvaigznes ceļo”
PUBLICITĀTES FOTO

Piektdienas, 10. janvāra, vakarā TV3 ar jaunu sezonu atgriezās slavenību šovs ”Zvaigzne ceļo”, kura ietvaros kopā ar Latvijā populārām personībām televīzijas skatītājiem būs iespēja iepazīt sešas dažādas valstis. Atklāšanas raidījuma galvenais varonis bija dziedātājs Normunds Rutulis, kurš bija devies ceļojumā uz Sočiem.

Nedēļu ilgais ceļojums uz Sočiem Normundam izvērtās aktīvs un piedzīvojumu piesātināts. To, ka latvieši ir visur, jau ceļojuma iesākumā pārliecinājās arī dziedātājs un ar prieku nobildējās pie afišas, kas vēstīja par grupas ”Prāta vētra” gaidāmo koncertu Sočos.

Pēc trīs dienu pavadīšanas Soču kūrortā Roza Hutor Rutulis atzina, ka visvairāk viņu sajūsmināja kalnu virsotne, kur temperatūra ir +25, bet sniegs zem kājām nekūst, plivināšanās virs kraujas, pavizināšanās rodeļu trasē un SPA kūre.

Ceļojuma turpinājumā dziedātājs devās ekstrēmā velo tūrē pa kalnu bezceļiem, savukārt vietējās tradīcijas Rutulis izbaudīja īstā krievu pirtī.

Pilsēta Soči, kas atrodas Melnās jūras krastā, piedāvā daudz atpūtas un izklaides iespēju, un Rutulis bez liekas kavēšanās metās baudīt piedāvātos labumus, tostarp slaveno olimpisko parku un F1 trasi, kur dziedātājs ļāvās īstam ātruma piedzīvojumam.

Taču pamatīgu adrenalīna devu Rutulis guva atrakciju parkā un vienā no pasaulē septiņiem ekstrēmās atpūtas parkiem.

Viens no Soču simboliem ir delfīns, tādēļ ceļojums būtu nepilnīgs bez vietējā delfinārija apmeklējuma, kur skatuves mākslinieks pat izbaudīja ūdens fitnesu ar delfīniem.

Kā īstā ceļojumā neiztikt arī bez vietējās virtuves izbaudīšanas, kas Sočos galvenokārt sastāv no kaukāziešu un krievu virtuves.