”Apvedceļa” mūziķi vakariņu šovā iegāž saldējums

5 komentāri
”Apvedceļa” mūziķi vakariņu šovā iegāž saldējums

Šīs nedēļas vakariņotājiem dzīvē prieku un piepildījumu nes gan mūzika, gan veselīgs dzīvesveids. Otrajā vakarā galdu klāja un viesus izklaidēja grupas ”Apvedceļš” mūziķis un producents Armands Leimanis.

Pirmajā vakarā četrotne pirmo reizi satikās kopīgās vakariņās pie mūziķa Ivo Grīsniņa-Grīsļa, viņa vakaru novērtējot ar 33 punktiem. Kā sprieda fitnesa modele un trenere Paula Freimane, vakars pie Armanda būs vienkāršs, jo saimnieks solījis viesiem nolaisties uz zemes, kur ne viss ir perfekti.

”Apvedceļa” mūziķis ciemiņus uzņēma savas dvīņu māsas dzīvoklī, un, kā paredz ”Vakariņas četratā” noteikumi, namatēvam bija jāsarūpē gan trīs paša gatavoti ēdieni, gan vakara izklaide, un kā paziņoja Armands, vakars iecerēts par tēmu ”Lauki ienāk pilsētā”.

Uzkodā tika pasniegti salāti ar tīģergarnelēm, avokado un ķiplokiem. Kā norādīja Paula un Ivo, ēdiens bijis garšīgs, bet ļoti līdzīgs tam, ko kompānija baudīja iepriekšējā vakarā.

Pamatēdienā Armands cēla priekšā cūkgaļu kopā ar kartupeļiem, sēnēm un zaļajiem zirnīšiem. ”Vienkāršība ir kruta štelle,” Armandu paslavēja šefpavārs Elmārs Tannis.

”Ļoti garšīgi, tik labi pagatavota cūkgaļa, kaut arī es baigi cūkgaļu neēdu. Bet šādi varētu ēst katru vakaru,” komplimentu pamatēdienam veltīja fitnesa entuziaste.

Pie vakariņu galda Ivo atzinās, ka viņam vieglā formā piemīt daltonisms jeb krāsu aklums, un kompānija uzreiz metās pārbaudīt, cik viņa teiktais atbilst īstenībai, liekot pastāstīt, kādā krāsā ir Katō mati. ”Man liekas, ka Ivo pārspīlē, nav nemaz tik traki viņam,” secināja Katō.

Desertā ”Apvedceļa” mūziķis galdā cēlā veikalā nopirkto plombīra saldējumu ar svaigām mellenēm, kas Paulai pēc pirmajiem diviem ēdieniem sagādāja nelielu vilšanos.

Pēc maltītes četrotne devās uz Brīvdabas muzeju, kur, kā atklāja dāmas, vēl nekad nav bijušas. Tur gida aktiera Imanta Vekmaņa vadībā noritēja vakara jautrākā daļa, kur vakariņotājiem nācās atpazīt dažādus senus priekšmetus.

Saldējums Armandam laupīja iespēju tikt pie Paulas un Katō 12 punktiem – abas dāmas lauku vienkāršību novērtēja ar 11 punktiem, bet no Ivo namatēvs saņēma 10 punktus, par vakaru kopumā nopelnot 32 punktus.

5 komentāri