Anna Lieckalniņa-Krimele stāsta par savu pirmo skūpstu

4 komentāri

Pirmais skūpsts nekad nav vienkārši skūpsts. To, ka tam ir nozīme, akcentē pazīstamā geštalta praktiķe Anna Lieckalniņa-Krimele. ”Attiecību pirmais skūpsts – tas ir tik svarīgi,” saka Anna.

Pirmais skūpsts var būt izšķirošais pagrieziena punkts visai tālākajai attiecību gaitai, un daudziem cilvēkiem pirmais skūpsts ir tikpat svarīgs kā pirmais sekss.

Annas Lieckalniņas-Krimeles mīlas dzīvē nopietns pavērsiens – pirmais skūpsts – noticis pamatskolas gados. ”Man bija 12 gadi,” raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” ar smaidu atklāj Anna Lieckalniņa-Krimele.

Jautāta, vai ir nozīme, kur un kā notiek pirmais skūpsts, Anna akcentē, ka svarīgs ir konkrēto attiecību pirmais skūpsts. ”Pirmais pirmais skūpsts – ar gadiem pazūd smeķis tam stāstam,” viņa atzīst.

Annas ieskatā nav nozīmes ne vietai, ne citiem apstākļiem, kad mīlnieki ļaujas pirmajam skūpstam: ”Nav svarīgi, vai tas notiek Purčikā mašīnā. Un sveces vispār nevienam nav svarīgas, tas vispār ir fufelis. Svarīga ir enerģija starp cilvēkiem, dzirksts. Tad ir pilnīgi vienalga. Arī Purčikā mašīnā ir štelle.”

”Iniciatīvai jānāk no čaļa. Un meitenei ir jājūtas, ka tas ir kā pārsteigums. Tu cerēji, bet negaidīji tieši šo brīdi,” papildina pazīstamā geštalta praktiķe.

4 komentāri