Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē

3 komentāri

Ceturtdienas, 31. oktobra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. Pēdējā vakarā raibo kompāniju savas mājas dārzā Saulkrastos uzņēma muzikālās apvienības ”Duets Sandra” dalībnieks Andris Brīnums.

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ bija sapulcināta muzikāla kompānija – dziedātāja Patrisha, dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle, politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts un ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, kurš trijotni uzņēma ciemos ceturtajā vakarā.

Lai arī šova noteikumi paredz, ka ar gatavošanu un viesu uzņemšanu jātiek galā pašam, Andrim vakara gaitā asistēja gan grupas biedrs Andris Roga, gan mīļotā sieviete Oksana. Kā norādīja Natālija, atzīmi tas neietekmēs.

Andris galdā cēla viegli pagatavojamus ēdienus – uzkodā tika pasniegti uz kociņiem sasprausti dārzeņi kopā ar lasi, desu un krēmsieru, pamatēdienā priekšā tika celts grilā cepts lasis ar jaunajiem kartupeļiem un lapu salātiem, bet desertā – biezpiena krēms ar zemenēm.

Ceturtajā vakarā kompānija jau bija uz viena viļņa un neizpalika ne joku plēšana, ne vienam otra pavilkšana uz zoba. Tāpat tika spriests, ka šovu varētu pagarināt, lai ciemošanos vienam pie otra var atkārtot.

Svinību kulminācijā ciemiņi tika iepriecināti ar ”Duets Sandra” koncertu, kurā neizpalika arī grupas hits ”Lašmaizīte”, un ballīte Brīnuma sētā izvērtās par vētraināko vakariņu šova vēsturē. “Mēs tā dejojām. Iztrakojāmies,” gandarīta bija Natālija.

Kopumā ”Duets Sandra” līderis saņēma 34 punktus, savukārt par nedēļas uzvarētāju kļuva Daniels, kurš no dalībniekiem bija saņēmis augstāko iespējamo novērtējumu – 36 punktus. Politiķis daļu dāvanas nolēma atdot šā vakara namatēvam, kurš šova filmēšanas laikā vēl tikai gatavojās iestūrēt laulības ostā.

Ar ko savus viesus priecēja nedēļas uzvarētājs, lasi šeit!