Amerikāņu realitātes šova “Vecmeita” jaunākā sērija filmēta Latvijā

Pievienot komentāru
Amerikāņu realitātes šova “Vecmeita” jaunākā sērija filmēta Latvijā
AFF/PA IMAGES/SCANPIX

Nākamnedēļ, 24. jūnijā, televīzijas kanāls ABC skatītāju novērtējumam nodos populārā realitātes šova “Vecmeita” (“The Bachelorette”) jaunāko sēriju, kurā būs vērojamas ainas, kas filmētas Latvijā.

TV šova galvenā varone – modele Hanna Brauna – turpina savu ceļojumu pretī īstai mīlestībai. Par viņas sirdi šobrīd sacenšas deviņi kavalieri.

Viduslaiku vecpilsētas un plašās krastmalas dēļ Rīga Hannas ceļojumam sniegusi romantisku vidi. Jaunākajā sērijā tiks noskaidrots, kuri vecpuiši kopā ar Hannu dosies aplūkot vienu no Eiropas lielākajiem tirgiem, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju un vakariņos greznajā Rīgas Latviešu biedrības namā.

Sērijas kulminācijā tiks noskaidrots, kurš dalībnieks Melngalvju namā saņems rozi un turpinās dalību šovā.

Gleznainajā Gaujas Nacionālajā parkā Hanna kopā ar vienu no puišiem izbaudīs patiesu adrenalīna devu, savukārt kopā ar citu kavalieri Hanna ļausies Latvijā iecienītajai pirtī iešanas kultūrai zālīšu un garīgajā rituālā.

Romantiskajā realitātes šovā “Vecmeita” vienai laimīgai sievietei tiek piedāvāta iespēja atrast patiesu mīlestību. Vecmeita dodas romantiskā ceļojumā, iepazīstoties ar vairākiem izskatīgiem vīriešiem un pakāpeniski samazinot dalībnieku skaitu, ar kuriem viņa turpina kopīgi meklēt savu otro pusīti. Skatītāji uzzinās, vai romantiskā ceļojuma beigās sieviete būs atradusi savu īsto un tiks bildināta.

Šova “Vecmeita” 15. sezona pirmizrādi ABC piedzīvoja 13. maijā.