Aktrises Skulte un Florence lūdz vīriešus nenosodīt “caciņas”: Viņas tērē naudu, lai iepriecinātu jūs

2 komentāri
Aktrises Skulte un Florence lūdz vīriešus nenosodīt “caciņas”: Viņas tērē naudu, lai iepriecinātu jūs
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Mana draudzene pārāk daudz naudas tērē drēbēm, somām un skaistumkopšanai. Kā man rīkoties?” TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” jautā puisis. Problēmu aicinātas komentēt aktrises un populārā seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigznes Evija Skulte un Ieva Florence.

”Skaisti ir, ja sieviete var atrast zelta vidus ceļu, kā sevi kopt, un to darīt tā, ka vīrietis nemaz nemana, cik daudz viņa iztērē savai skaistumkopšanai,” uzskata Ieva Florence.

Abas aktrises vienojas, ka sievietei vajag atļauties visu, ko viņa grib. Sievietei ir jābūt princesei.

”Ir tik skaisti, ka sieviete sevi kopj. Tas ir daudz labāk nekā sieviete, kura sevi nekopj,” norāda Florence.

”Vīrieši, nepārmetiet savām sievietēm, ka viņas tērē naudu tam, lai iepriecinātu jūs!” aicina Skulte.

Kādēļ sievietes veic impulsīvus pirkumus, skaidro stiliste Anita Altmane.

”Ir tāda lieta, ka sievietes ”nolaiž” enerģiju šopingā. Man ir šādas klientes bijušas. Esmu viņu skapjus redzējusi. Tur ir pilnīgi viss, un struktūras un vajadzības tam visam nav nekādas.

Viens no biznesa tūliem ir, ka sievietes iepērkas impulsīvi. Ja sievietei ir pusotra stunda laika, viņa neaiziet pusdienās, bet aiziet šopingā. Tā ir enerģijas notriekšana – realizēt sevi šeit un tagad pret lietām, kuras nav sanākušas pēc būtības,” klāsta Altmane.

Evija Skulte un Ieva Florence par “caciņām”

TOP komentāri

 • Pu
  +6 +6 0

  Pu

  Tā nu nebūs. 99% vīriešu neatšķirs kura ir šanel somiņa, vai citas top brenda lupatiņas. Sen ir zināms, ka sievietes pucējas citu sieviešu dēļ. Lai būtu ar ko izrādīties.
 • Guna
  +2 +1 -1

  Guna

  Es teiktu, lai šīs "caciņas" iet un strādā pelna naudu un tad triec visādos sūdos. Lai zin cik grūti tā nauda nāk. Baigi jau vīrietim patīk ka nopelnītā naudu aiziet visādos sūdos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl