Aktrise Inga Tropa atklāj, kā attiecībās uztur dzirksteli

1 komentārs

Esot attiecībās ilgāku laiku, var sākt šķist, ka pāra ikdienas dzīvē iezagusies rutīna. ”Kā lai saglabā asumiņu un abpusēju pieķeršanos attiecībās laika gaitā?” jautā TV3 raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” skatītāja.

Pēc aktrises Ingas Tropas domām, lielisks un veiksmīgs veids, kā pārim attiecībās izvairīties no rutīnas, ir saglabāt katram savu brīvību.

”To ir iespējams ļoti elementāri. Es domāju, ka katram no šiem cilvēkiem ir jābūt savai individuālai zonai, vietai, kur ir tikai viņš pats. Es vismaz tā piekopju pēdējos gados, un es redzu, ka tas tikai nāk par labu. Man ir mans atsevišķs dzīvoklis, kurā esmu tikai es. Tā ir mana karaļvalsts, mana zona.

Un ir vajadzīgas ”brīvdienas”, kad tu vari būt tikai ar sevi un darīt tikai tā, kā tu to gribi. Tur tu restartējies un paspēj noilgoties.

Es zinu vairākus pārus, kuri ir precējušies un kuriem katram ir sava dzīvesvieta,” TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” stāsta aktrise Inga Tropa, kuru jau pavisam drīz redzēsim zilajos ekrānos jaunajā TV3 seriālā ”Viss pa jaunam”.

Pēc viņas domām, ja attiecībām netiek ik pa brīdim pienests skābeklis no ārpuses, gūti jauni iespaidi, attiecības iesūno.

”Lai veiksmīgas attiecības varētu pastāvēt ilgstoši, ir jābūt kopīgām aktivitātēm, kvalitatīvi pavadīt laiku kopā, kur abiem ir iespēja kopēji izaugt, attīstīties un mainīties,” norāda Tropa.

Tāpat Inga aicina neaizmirst par seksuālo kontaktu pāra starpā: ”Pirmkārt, tā ir veselīgu cilvēku pazīme. Un tas ir skaistu, veselīgu attiecību pamatā.”