Aktieris Imants Strads vakariņu šovā palepojas, ka notievējis

Pievienot komentāru

Šonedēļ šovā ”Vakariņas četratā” viens pie otra ciemos dosies četri Latvijā zināmi ļaudis, kurus vieno piedalīšanās jaunākajās latviešu filmās – Baiba Sipeniece-Gavare, Ģirts Šolis, Elza Gauja un Imants Strads, kurš galdu klāja pirmajā vakarā.

Imants viesus uzņēma savās mājās Valmierā, kur kopā ar sievu aktrisi Elīnu Vāni ievākušies nesen. Namatēvs ciemiņu garšas kārpiņa bija izvēlējies palutināt ar ēdieniem no tievēšanas programmas, kurā bija iesaistījies kopā ar sievu.

”Mēs ar Elīnu bijām fitnesa programmā, un treneris mums iedvesmoties katru nedēļu sūtīja ēdienu receptes. Tādu ēdot un aktīvi kustoties, cilvēks var zaudēt lieko svaru. Bet, ja cilvēks negrib zaudēt lieko svaru, viņš var ēst šādus ēdienus, bet nekustēties,” skaidroja Imants.

Uzkodā pasniegti mango un garneļu salāti, bet pamatēdienā – vista ar olu nūdelēm, sparģeļiem un brokoļiem.

Kā pie galda atklāja Imants, 90 dienu ilgās tievēšanas laikā viņam izdevās atbrīvoties no 10 kilogramiem. ”Man jārūpējas par publisko tēlu,” to, kādēļ rezultāts nav iespaidīgāks, skaidroja Imants.

Ēdiens garšojis tik labi, ka Baiba bez kavēšanās izrādīja interesi par sazināšanos ar fitnesa treneri.

Vakara turpinājumā namatēvs cēla galdā ko grēcīgāku – desertu ”panna cotta” jeb želejveidīgu krēmu ar blendētām zemenēm, kas, kā atzina Ģirts, viņam garšojis vislabāk.

Vakars pie aktiera noslēdzās ar operu finālu minēšanu un 32 punktiem.