Aijas Auškāpas meita iesaka mammai vairāk komandēt “Prāta vētru”

0 Komentāru

Piektdienas, 29. marta, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika sniegts jaunais šovs visai ģimenei ”Mazā lielā zvaigzne”, kurā populāru ļaužu bērni dalās ar vēl nedzirdētiem faktiem un jaunumiem par saviem vecākiem.

Šova ”Mazā lielā zvaigzne” jaunākajā raidījumā grupas ”Prāta vētra” menedžeres Aijas Auškāpas meita Dārta atklāja, kas ir mammas mīļākā lieta pasaulē.

Ikdienā aizņemtā grupas ”Prāta vētra” menedžere Aija Auškāpa ir arī lieliska saimniece. Jautājot meitai Dārtai, kas mammai padodas vislabāk, viņa pārliecinoši atbildēja, ka mamma vislabāk mazgā traukus. Lai arī abu dāmu domas nesakrita, Aija priecājās, ka meitas acīs viņa ir lieliska saimniece.

Arī jautājumā, ko Dārta ieteiktu mammai, ja viņa būtu būtu mammas karjeras konsultante, Auškāpas un meitas domas dalījās. Aija bija pārliecināta, ka meitas padoms būtu ”Likt dziedāt ”Prāta vētrai” ”Na Zare””, jo tā ir Aijas mīļākā dziesma, tomēr Dārta domāja citādāk – viņa ieteiktu mammai: ”Vairāk komandēt ”Prāta vētru”, jo puikas ir izlaidušies”.

Tāpat skatītāji uzzināja, kas Aijai šķiet mīļāks par augstpapēžu kurpēm, labām olām un iespēju piedalīties ”X Faktora” žūrijā kopā ar Intaru Busuli un Reini Sējānu.

”Kafija. Viņa katru rītu dzer kafiju un ņem līdzi mašīnā,” atklāja Aijas meita Dārta.

Skaties šovu ”Mazā lielā zvaigzne” ik piektdienu plkst. 20:20 TV3!

0 Komentāru