Agnese Rakovska iestājas par marihuānas legalizēšanu

Dziedātāja un grupas ”Triānas parks” soliste Agnese Rakovska ir pārliecināta, ka marihuānas legalizēšanas process Latvijā ir nenovēršams. Turklāt viņa te saredz lieliskas biznesa iespējas.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Konstantins

  Konstantins

  Smadzenu ka vistai. Ja pasai tas ir ar zali nopipetas tad nevajag uzbazt citiem savas tukspaurainas idejas!
 • Ome
 • Kaimiņš
 • Andris Miloshs

  Andris Miloshs

  Manuprāt nevajag legalizēt marihuānu tikai šādu cilvēku dēļ, mūsu valstī jau tā tukšpauru ir par daudz. Jau salīdzinot marihuānu ar kartupeļiem parāda kā cilvēks ir nopīpējis savas atlikušās smadzeņu šūnas. Esmu redzējis kā marihuānas pīpētāji nokūpina savu atmiņu un cilvēks ar laiku vairs nav derīgs nekam.
  • Knuts

   Knuts

   Gribas teikt - beidz d..... Sen jau ir pierādīts, ka marihuāna neatstāj praktiski nekādas sekas. Protams, ja pīpē spaisu vai tur nez kādus maisijumus, ko dīleri tirgo - tad ne tik tas vien var notikt. Ja jau tiešām rūpējamies par tautas veselību, tad nebūsim divkoši - aizliedzam alkoholu un tabaku. Tās ir pierādītas kā smagu atkarību veicinošas un veselībai ārkārtīgi bīstamas narkotiskas vielas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!