74 gadus vecā Rasma debitē TV zvaigznes statusā

1 komentārs
74 gadus vecā Rasma debitē TV zvaigznes statusā
Publicitātes foto

Ceturtdienas, 22. marta, vakarā LNT startēja jaunais pašmāju šovs ”Superome”, kurā 74 gadus vecā Rasma metīs izaicinājumu jauniešu izklaidēm. Jau pirmajā sērijā viņa lauza stereotipus par senioriem.

Starp improvizatora Riharda Sniega un viņa omes Rasmas paaudzi ir milzīgs robs interesēs. Lai arī pasaule ir ļoti attīstījusies un piedāvā milzum daudz iespēju, viņa omei, kā norādīja puisis, joprojām pietiek tikai ar pāris lietām – avīzi, televizoru un opīti.

”Mans uzdevums ir izvilkt omīti ārā no viņas komforta zonas un padarīt ar viņu kaut ko jaunu, ko viņa, iespējams, darīs pirmo reizi,” apņēmies bija Rihards.

Lai gan Rasmas kundze ir 74 gadi, viņa iet līdzi laikam un ikdienā lieto viedtālruni: ”Es izmantoju ”Facebook” un ”Messenger”.” Tagad viņai ir arī savs ”Instragram” konts – #Superome.

Katrā šova sērija Rihards omu iepazīstinās ar trīs jaunumiem. Atklāšanas raidījumā viņu pirmā pieturvieta bija ielu modes veikals, kur Rihards vēlējās omei piešķirt jaunu stila ”odziņu”.

Uzsauc omei vai opim piedzīvojumu!

Sākotnēji šķita, ka Rasmai nekas nav pa prātam – apģērbs un apavi ir briesmīgi, nepiemēroti dzimumam, par lielu vai par mazu. Tādēļ Rihards apģērba izvēli ņēma savās rokās.

”Dainis (Riharda opītis, Rasmas vīrs – red.) mani ieraudzīs ekrānā, ka nedabū sirdstrieku,” par jauno imidžu smaidīja Rasma. Mazdēla centienus atsvaidzināt viņas ikdienas stilu kopumā viņa novērtēja atzinīgi.

Pirmo reizi mūžā Rasma apmeklēja arī burgernīcu un hiphopa dejas nodarbību, pēc kuras jutās ļoti iedvesmota un apņēmīga apgūtos deju soļus mācīt sava vecuma kaimiņienēm.

”Bija super, it sevišķi pasniedzējs,” priecīgi paziņoja ome.

Ar pārliecību, ka Rihardu un vecmāmiņu varētu vienot vienādi tetovējumi, puisis omi aizveda uz tetovēšanas studiju. Uz tetovējumu uz savas miesas Rasma nebija pielaužama, bet labprāt iemēģināja roku tetovējumu veidošanā. Tagad mazdēla ķermeni rotā omes uztetovēts burts ”R”.

Rasma nedomā apstāties pie pirmajiem sasniegumiem tintes mākslā – viņa mazdēlam vēlētos izveidot arī otru tetovējumu: ”Sievieti uz muguras. Lai viņam vienmēr būtu klāt sieviete, ko nest uz muguras.”

Nogurusi, bet apmierināta superome devās mājās pie mīļotā Daiņa.

Šova “Superome” pirmā sērija

1 komentārs