Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskops aunam

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops vērsim

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops dvīņiem

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops vēzim

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops lauvai

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops svariem

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops skorpionam

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops strēlniekam

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

Horoskops mežāzim

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops ūdensvīram

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops zivīm

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Elita Drāke skaidro, kādēļ sievietēm jādzer alus

Elita Drāke skaidro, kādēļ sievietēm jādzer alus 1

”Vakariņas četratā” trešajā vakarā viesojās pie Paulas Dukures. Šobrīd gan viņa pati nedzīvo Latvijā, bet tas neliedza uzņemt viesus savās bērnības mājās Raiskumā. Vakariņu laikā ar zināšanās par alu padalījās pazīstamā jogas pasniedzēja Elita Drāke.

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

Jaunajā sezonā “Gatava pārvērtībām” ekspertu komandai pievienosies Maija Armaņeva

30. janvārī televīzijas ekrānos atgriezīsies pārvērtību šovs ”Gatava pārvērtībām”. Šova trešā sezona priecēs skatītājus ar noderīgiem stila padomiem un kolorītu sieviešu stāstiem. Jaunajā sezonā modes ekspertu komandā būs izmaiņas – stilistes Natālijas Zolbergas vietā komandai pievienosies skaistuma un dzīvesstila blogere Maija Armaņeva.

Elita Drāke šarmē TV skatītājus efektīgā minikleitā

Elita Drāke šarmē TV skatītājus efektīgā minikleitā 5

Pirmdienas, 5. novembra, pievakarē TV3 priecēja ar vakariņu šova jauno ciklu, kurā raibu kompāniju ar ēdieniem un viesmīlību priecēja mūziķis Normunds Jakušonoks. Vakariņotāju kompānijā īpaši pamanāma bija uzņēmēja Elita Drāke.

Populārākā latviešu "jūtūbere" Evelīna atklāj, kā sadzīvo ar slavu

Populārākā latviešu "jūtūbere" Evelīna atklāj, kā sadzīvo ar slavu 60

Evelīna Pārkere par interneta slavenību tiek uzskatīta ne bez iemesla. Viņas ”YouTube” abonentu skaits pārsniedzis 60 tūkstošus, bet vietnē ”Instagram” viņa ir gandrīz 90 tūkstoši sekotāju. Kāds bija viņas ceļš uz slavu un kā ar atpazīstamību sadzīvo ikdienā, jauniete atklāj portāla Skaties.lv lasītājiem.

Vietējā "YouTube" zvaigzne TV šovā piedzīvo publisku neveiksmi

Vietējā "YouTube" zvaigzne TV šovā piedzīvo publisku neveiksmi 15

Ceturtdienas, 1. novembra, pievakarē TV3 noslēdzās kārtējais izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls. Nedēļas pēdējā sērijā jautro vakariņotāju kompāniju ar viesmīlību un talantiem virtuvē priecēja Latvijā pazīstamā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere.

Ieskats, kā dzīvo vietējā interneta slavenība Evelīna Pārkere

Ieskats, kā dzīvo vietējā interneta slavenība Evelīna Pārkere 27

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” skatītājiem ļauj novērtēt ne tikai to, kā gatavo un viesus uzņem atpazīstamību iemantojuši ļaudis, bet arī dāvā iespēju ielūkoties slavenību mājokļos. Raidījumu cikla ceturtajā sērijā viesus uzņems Latvijā pazīstamā ”jūtūbere” Evelīna Pārkere.

Latvijas slavenākā "jūtūbere" vakariņu šovā atklāj, ka pa māju staigā kaila

Latvijas slavenākā "jūtūbere" vakariņu šovā atklāj, ka pa māju staigā kaila 12

Šonedēļ ”Vakariņas četratā” gatavo jauno talantu zieds – mūziķis Arturs Gruzdiņš, šovmenis Nauris Brikmanis, aktrise Ieva Florence un blogere Evelīna Pārkere. Trešdienas, 31. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju novērtējumam tika sniegta šova jaunā sērija, kurā četrotne baudīja un vērtēja Naura Brikmaņa pavārmākslu un viesmīlību.

Slavena dziedātāja TV3 šovā rāda augstāko klasi viesu uzņemšanā

Slavena dziedātāja TV3 šovā rāda augstāko klasi viesu uzņemšanā 13

”Vakariņas četratā” ceturtajā nedēļā viens pie otra ciemojas muzikāli skatuvisks sastāvs – aktrise un dzejniece Raimonda Vazdika, komiķis Rūdolfs Kugrēns, mūziķis Jānis Aišpurs un dziedātāja un dziesmu autore Marta Ritova, kura trešajā vakarā savas mammas virtuvē gatavoja pamatīgas vakariņas.

Raimonda Vazdika: Man patīk paēst vēlu vakarā

Raimonda Vazdika: Man patīk paēst vēlu vakarā

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” arī šajā nedēļā sniegs ieskatu pašmāju slavenību virtuvēs un ēšanas paradumos. Šīs nedēļas vakariņas atklās šarmantā aktrise un dzejniece Raimonda Vazdika. Pirms viesu uzņemšanas viņa atzīstas kādā grēciņā.

Foto: Regīna Devīte TV skatītājus apbur mežģīņu kleitā

Foto: Regīna Devīte TV skatītājus apbur mežģīņu kleitā 2

Piektdienas, 19. oktobra, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots TV spēles ”Es mīlu tevi, Latvija” kārtējais raidījuma, kurā, kā ierasts, slavenību vadībā varēja uzzināt daudz un dažādus faktus par Latviju un tās iedzīvotājiem.