Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Horoskops aunam

Jebkurā situācijā parādīsi sevi no visprofesionālākās un nevainojamākās puses. Izcila protokola un situācijas pārzināšana tavās rokās ieliks laimīgās kārtis. Pirkumi un visāda citāda mandele arī ies no rokas.

Horoskops vērsim

Radošā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs ielikt un izteikt savas sajūtas darbos. Saskarsmē ar darba kolēģiem un sabiedrotajiem, nekautrējies runāt par savām šaubām attiecībā uz kādu darba jautājumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops vēzim

Šodien tev nāksies samazināt ātrumu attiecībā uz materiālo labumu sasniegšanu, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar pienācīgu atbildības sajūtu. Izrādi svarīgajiem un vajadzīgajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Ierasti raitajai saskarsmei un spējai atrast un uzrunāt vajadzīgos cilvēkus šodien iespējami kavēkļi. Uzskati to par iespēju, kurā iegūsti laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu.

Horoskops svariem

Šodiena sola panākumus aktivitātēs, kuras pavadīs veselīga pašironija un paškritika. Profesionālās intereses vari realizēt tikai sadarbībā. Atbalstot kolektīvos lēmumus stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai personībai.

Horoskops strēlniekam

Jutīsies pilnīgi pašpietiekams un pašapmierināts. Tavs noskaņojums piesaistīs vajadzīgos cilvēkus un tie parūpēsies par lieliskām iespējām profesionālajā sfērā. Visveiksmīgākie darījumi risināsies ārpus biroja sienām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo dienu, lai sakārtotu un pārgrupētu kādu attiecību modeli. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību un uzticību. Vari mierīgu sirdi aicināt noskatīto simpātiju uz randiņu. Noraidījums nesekos.

Horoskops ūdensvīram

Nu tad šodien ir īstā diena, lai parūpētos par saviem kontiem, makiem vai tev uzticētajiem uzkrājumus. Izvēlies drošas un pārbaudītas finanšu institūcijas vai uzticamus kompanjonus. Veiksmīgi vari investēt arī savos personīgajos mērķos.

Horoskops zivīm

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt kāds tu izcils vai neaizstājams. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Daiļā Sauliete atklāj knifiņus, kā uztaisīt labu pašbildīti

Daiļā Sauliete atklāj knifiņus, kā uztaisīt labu pašbildīti 2

Skaistumkonkursu organizatores un populārās ”Instagram” māmiņas Katrīnes Saulietes ikdienas bez ”selfiju” uzņemšanas nav iedomājama. Veiksmīgas pašbildītes uzņemšanas knifiņos viņa ar prieku padalās ar raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” skatītājiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Latvijas slavenākie burvju mākslinieki Pecolli reiz apsūdzēti naudas viltošanā

Latvijas slavenākie burvju mākslinieki Pecolli reiz apsūdzēti naudas viltošanā

Burvju triki mums liek noticēt brīnumu eksistencei, un vieni no aizraujošākajiem ir tie, kas liek pazust priekšmetiem vai uzbur citus. Īpašu interesi ļaudīs saistījuši triki ar naudu, un pazīstamā iluzioniste Dace Pecolli atklāj, ka viņa pat savulaik turēta aizdomās par viltotas naudas glabāšanu un izplatīšanu.

Pūres Albertam pēc “Tēta nedienu” šova dzīve gājusi tikai uz augšu

Pūres Albertam pēc “Tēta nedienu” šova dzīve gājusi tikai uz augšu 2

Par vienu no TV3 šova ”Tēta nedienas Latvijā” apspriestākajiem varoņiem kļuva trīs bērnu tēvs Alberts Štrodahs no Pūres. Vīrietis TV ekrānos tika iepazīts, kā, iespējams, slinkākais tētis šova vēsturē, tomēr TV projekta gaitā viņš pierādīja, ka spēj mainīties. Pusgadu pēc filmēšanās Alberts portālam Skaties.lv stāsta, ka pozitīvās pārmaiņas ģimenē ir uz palikšanu.

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs 3

Izpētīts, ka sievietes pēc mīlēšanās alkst maigumu un rūpes, turpretim vīrieši dod priekšroku iedzeršanai vai uzsmēķēšanai. Pēdējā aina tik bieži redzēta kinofilmās. Kāpēc daudzi izvēlas pēc seksa uzsmēķēt?

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt 1

Lai pirmajam randiņam sekotu arī otrais, trešais un ceturtais, ir svarīgi visu nesalaist dēlī jau pašā sākumā. Vai un kādus ziedus dāvināt meitenei pirmajā randiņā – ar šādu jautājumu pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” zinošajiem ekspertiem vēršas kāds vietējais vīrietis.

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Kopš vasaras vidus darbdienu vakaros TV3 priecē ar izklaidējošo izzinošu raidījumu ”Slavenību padomu aģentūra”, kurā Latvijas pazīstamas personas sniedz atbildes un komentārus jautājumos, kas nomoka Latvijas iedzīvotājus. Pirmdienas, 3. septembra, vakarā TV ekrānā uzmirdzēs šovā ”Mīlas kruīzs” iepazītais dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš no Tukuma.

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs 1

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja viena no dziedošajām dvīņu māsām Drozdovičām. Dueta ”Dvīnes” dalībniece Katrīne apprecējās ar ilggadējo draugu hokejistu Edgaru Dīķi. Ko jaunajai sievietei nozīmē laulību solījums ”līdz nāve mūs šķirs”?

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs 1

1. septembris vairs nav aiz kalniem. Un šajā saistībā pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” ekspertu komandas vērsusies kāda jauniete, kuras vecāki vēlas, lai viņa kļūtu par ārsti, bet pati vēlas kļūt par mākslinieci. Kā viņai rīkoties?

Uzvirmo runas par šovu zvaigznes Lauras Caunes ceturto grūtniecību

Uzvirmo runas par šovu zvaigznes Lauras Caunes ceturto grūtniecību 8

TV ekrānā iepazītā trīs bērnu māmiņa Laura Caune, sekojot slavenību piemēram, ar foto no ikdienas gaitām dāsni dalās sociālajos tīklos. Šovu zvaigznes fanu uzmanību izpelnījies kāds momentuzņēmums, kurā sievietes auguma aprises likušas izplatīties runām par viņas iespējamo grūtniecību.

Pasakaini foto: ''Dejo ar zvaigzni'' Martas Kalējas sapņu kāzas

Pasakaini foto: ''Dejo ar zvaigzni'' Martas Kalējas sapņu kāzas

Pagājušās nedēļas izskaņā laulības ostā iestūrēja dejotāja, šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja un uzņēmējs Juris Irbe. Pēc kāzām Marta pieņēma vīra uzvārdu un nu dēvējama par Martu Kalēju-Irbi. Pāris kāzas saorganizēja mēneša laikā!

Linda Leen atklāj savu knifiņu, kas viņu motivē sportot

Linda Leen atklāj savu knifiņu, kas viņu motivē sportot 3

”Sākšu sportot no nākamās nedēļas” – tik daudzas sievietes sev kaut reizi dzīvē to apsolījušas, bet tālāk par solījumu tā arī nav tikušas. Kas motivē apņemties beidzot sākt sportot pa īstam, pieredzē dalās pazīstamā dziedātāja Linda Leen.

Šarmantā Linda Leen dod padomu attiecībās

Šarmantā Linda Leen dod padomu attiecībās 9

Kaislīga deja ar mīļoto attiecību jomā ir kā vitamīns. Taču ko darīt, ja draugs pats nedejo un arī neļauj dejot ar citiem? Problēmu, kurā, visticamāk, nonākusi ne tikai raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” stāsta varone, šķetina viena no valdzinošākajām pašmāju dziedātājām Linda Leen, kurai 26. jūlijā aprit 39 gadi.

“Lauku sētas” Sarmīte dod padomu kutelīgā situācijā nonākušai jaunkundzei

“Lauku sētas” Sarmīte dod padomu kutelīgā situācijā nonākušai jaunkundzei 3

Divdomīgu situāciju piedzīvojusi kāda vietējā jauniete. Viņai puisis piedāvā doties apmaksātā ceļojumā uz Tenerifi, taču meitenei nav simpātiju pret šo jaunekli. Vai doties ceļojumā, raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” ieteikumu sniedz TV šovā ”Lauku sēta” iepazītā saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne.

Dzīvespriecīgā Kristīne Garklāva guļ tikai četras stundas

Dzīvespriecīgā Kristīne Garklāva guļ tikai četras stundas 9

Ētera personība Kristīne Garklāva, kuru skatītāji iemīlējuši apburošā smaida un neizsīkstošā pozitīvisma dēļ, ir agrs putniņš – rītos, kad viņa modina visu Latviju raidījumā “900 sekundes”, viņai pašai diena sākas jau pusčetros.