Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Svētdiena, 9. maijs

Klāvs, Einārs, Ervīns

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Citi” aktualitātes

Pārvērtību šova Rolands skaidro, kā viņam veicies ar smēķēšanas atmešanu

Pārvērtību šova Rolands skaidro, kā viņam veicies ar smēķēšanas atmešanu 5

2021. gadu pacilātā noskaņojumā un ar lieliem plāniem iesāka TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rolands. Viena no vīrieša iecerēm bija smēķēšanas atmešana, ko ierasti gada sākumā apņemas ne viens vien kaislīgs pīpmanis. Nu, kad gada pirmais mēnesis aiz muguras, Skaties.lv taujā Rolandam, kā viņam veicies šajā ziņā.

Latviešu modele Monami atklāj, kā atbrīvojusies no pumpām

Latviešu modele Monami atklāj, kā atbrīvojusies no pumpām 8

Anglijā dzīvojošo latviešu tetovēto modeli Monami Frost jeb Irēnu Straumi fani nereti apber ar komplimentiem par veselīgo un gludo sejas ādu. Tikai retais zina, ka pirms dažiem gadiem viņas seja vēl bija pumpu pārņemta un zvaigznes dzīve bija liela cīņa ar izsitumiem. Atklātā video Monami izstāsta, kā, izmēģinājusi visas iespējamās sejas tīrīšanas metodes un losjonus, pēc vairāku gadu cīņas uz visiem laikiem tikusi vaļā no izsitumiem.

Sešas pašmāju ekrāna zvaigznes, kuras šogad pošas kāzām

Sešas pašmāju ekrāna zvaigznes, kuras šogad pošas kāzām 36

Daudzi jauna gada iestāšanos saista ar ”jaunas dzīves” sākumu un skaistām cerībām, ka gads būs vēl veiksmīgāks par iepriekšējo. Ne vienam vien gada plānos ietilpst arī apprecēšanās, un Skaties.lv apkopojis, kuras pašmāju ekrāna zvaigznes 2021. gadā nolēmušas iestūrēt laulības ostā.

Gunitu bijušā līgavaiņa paziņojums sarūgtinājis; viņa atrāda savu jauno draugu

Gunitu bijušā līgavaiņa paziņojums sarūgtinājis; viņa atrāda savu jauno draugu

Gadu mijā ar stāstu par to, kā sakārtojusies dzīve pēc šķiršanās no līgavas Gunitas, pie Skaties.lv vērsās TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rolands Afanasjevs. Pēc tā izlasīšanas Gunita neslēpj – nu jau bijušā drauga paziņojums, ka viņa traucējusi viņam īstenot dažādas ieceres, jauno sievieti dziļi aizskāris.

TV3 kāzu šova Ievai dzemdības vairs nav aiz kalniem

TV3 kāzu šova Ievai dzemdības vairs nav aiz kalniem 2

Gada nogalē par māmiņu otrajam bērniņam kļūs TV3 šovā ”Kāzu gūstā” iepazītā dziedātāja Ieva Janiševa. Īsi pirms lielā notikuma topošā divu bērnu mamma dalījusies pārdomās par sajūtām gaidību laikā.

Šova “Balss maskā” uzvarētāju noteiks skatītāju balsojumā

Šova “Balss maskā” uzvarētāju noteiks skatītāju balsojumā 35

Svētdien, 29. novembrī, kanālā TV3 gaidāms muzikālā šovā ”Balss maskā” lielais fināls, kurā sacentīsies pats velns jeb dumpinieks Nelabais, kurš nes nevis ļaunumu, bet gan jautru haosu, un noslēpumainā Lelle, kura ir apbūrusi visus ar savu neparasto balsi un tās plašo amplitūdu. Un uzvarētāju noteikts nevis detektīvi, bet skatītāji pie TV ekrāniem.

Nelabais priecē ar vienu no skaistākajām latviešu mīlas dziesmām

Nelabais priecē ar vienu no skaistākajām latviešu mīlas dziesmām 69

TV3 muzikālā šova ”Balss maskā” pusfinālā pagājušajā svētdienā ar romantiskāko dziesmu uzstājās Nelabais, viņš publiku priecēja ar vienu no pašmāju skaistākajām mīlas dziesmām – ”Mūžīgais piedāvājums” no grupas ”Jauns mēness” repertuāra.

Nelabais sagatavojis īpaši romantisku veltījumu Samantai Tīnai

Nelabais sagatavojis īpaši romantisku veltījumu Samantai Tīnai 11

Grandiozajā šovā ”Balss maskā” šonedēļ dalībnieki izpildīs divas dziesmas, no kurā viena būs ”spilvenā raudamā” dziesma jeb kompozīcija, ko klausīties, kad salauzta sirds. Sevišķi romantisku priekšnesumu publikai sagatavojis Nelabais.