Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 10. augusts

Olga, Zita, Liega, Zigita

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

“Citi” aktualitātes

Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē

Foto: ieskats TV3 jaunā ekstrēmo pārvērtību šova atlasē 14

Pagājušajās brīvdienās viesnīcā ”Hotel Roma” pulcējās vairāki desmiti dažāda vecuma ļaužu no Latvijas malu malām, kuri cīnījās par tiesībām piedalīties topošajā TV3 ekstrēmo pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, kas rudenī tiks nodots skatītāju vērtējumam.

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Šopavasar īpašu pārsteigumu televīzijas skatītājiem sarūpēja ”Stilistu kauju” varoņi – pārvērtību šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja savu draudzeni Gunitu. Kāzas, kas bija plānotas nākamgad, tomēr nenotiks – kā pāris atklāj Skaties.lv, abi pieņēmuši lēmumu šķirties.

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē

Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē 9

Lai aizvestu mīļoto meiteni uz randiņu, svarīgais ir sajūta un gribēšana, nevis finanses, pārliecināts TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rīgas lidostas krāvējs Rolands. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj, kā radis lutināt savu līgavu un bērna mammu Gunitu.

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu 187

TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šajā pavasarī ar savu ārieni nebeidz ne valdzināt, ne pārsteigt. Nu viņa tikusi pie skaistas rotas deguntiņā, ko, kā izrādās, viņa caurdūrusi pati.

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu

Elīna Didrihsone skaidro savu aizraušanos ar mākslīgo skaistumu 62

Pašmāju pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” šonedēļ krāšņā uzņēmēja Elīna Didrihsone bija izaicinājums visiem ekspertiem, arī grima māksliniecei. Rezultātā Elīna tika pie koša grima, taču sabiedrība nebeidz apspriest to, vai tik jaunai sievietei pieklājas savu ārieni uzlabot ar mākslīgā skaistuma paņēmieniem.

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

"Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli." Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu 74

Nedalītu sabiedrības uzmanību šonedēļ bauda pazīstamā apģērbu veikala īpašniece un ”Instagram” personība Elīna Didrihsone. Pēc uzmirdzēšanas TV šovā ”Stilistu kaujas” viņa atklājusi, kādēļ modes eksperta Aleksandra Pavlova izvēlētais tērps, ko nācija vienbalsīgi atzinusi labāko, viņai tomēr nav gājis pie sirds. Taču kā Pavlovs vērtē Elīnas pašas stilu?

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu

Elīna un Nauris Didrihsoni atklāj savu skaisto mīlasstāstu 11

Uzņēmēji Elīna un Nauris Didrihsoni tiek uzskatīti par vienu no saskanīgākajiem un iedvesmojošākajiem pāriem pašmāju ”influenceru” aprindās. Šopavasar skaistais pāris nosvinēja kāzu trešo gadadienu, un nu TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” viņi atklāj, kā tas ir – diendienā būt plecu pie pleca.

TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam

TV3 un IKEA izsludina pieteikšanos mājokļa pārvērtību šovam 72

IKEA un TV3 izsludina pieteikšanos ”Manas mājas ar IKEA” divām sezonām, kas televīzijas ekrānos būs vērojamas rudenī un pavasarī. Bezmaksas interjera pārvērtībām var pieteikties ikviens, kas gatavs piedzīvot drosmīgas un neparastas mājokļa izmaiņas.