Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 21. jūnijs

Emīls, Egita, Monvīds

Horoskops aunam

Pasniedz sevi kā īstenu līderi un demonstrē savu radošo potenciālu visiem klātesošajiem. Būsi iededzies par iespēju parādīt savas savedēja vai vidutāja prasmes. Izdosies netāli izbraucieni domubiedru kompānijā.

Horoskops vērsim

Šī saulgriežu diena ir ideāli piemērota literārajam vai jebkuram rakstu darbam ar akcentu uz psiholoģiju, filozofiju, vēsturi un etnogrāfiju. Dalies savā pieredzē ar cilvēkiem, kuriem ir mazākas zināšanas par šīm tēmām, un neaizmirsti kādu uguns puķi iestādīt.

Horoskops dvīņiem

Diena piemērota visdažādāko sapulču un tikšanos organizēšanai. Kopā ar saviem domubiedriem sprēgāsi jaunu ideju un plānu radīšanas priekā. Ja pietiks spēka dažus no saviem plāniem varēsi palaist dzīvē un šī saulgriežu diena tam ir ļoti piemērota.

Horoskops vēzim

Ļoti ražīga un piesātināta tev būs šī saulgriežu diena. Sargā un pietaupi savu enerģiju, izvairies no tukšām un nogurdinošām sapulcēm. Bet visprātīgākais būtu doties pļavās, salasīt zāļu tējas un mierīgi pasēdēt pie ugunskura.

Horoskops lauvai

Ja nu iegadījies, ka tev kādi eksāmeni vai pārbaudes darbi kārtojami, tad vari mierīgu sirdi baudīt garo rīta kafiju - viss nokārtosies izcili. Darbā būsi izveicīgs ar rakstu darbiem, vajadzīgās informācijas uzrakšanu un nepieciešamo cilvēku atrašanu.

Horoskops jaunavai

Apņēmīga rīcība un drosmīgi lēmumi dos arī pienācīgus rezultātus. Daži lēmumi var būt skarbi – gan pret citiem, gan sevi pašu. Bet reizēm augonis ir arī jāpārgriež, ja ceļmallapas vairs nelīdz. Izmanto pievakari ārstniecisku procedūru baudīšanai.

Horoskops svariem

Šodien ļoti viegli padosies kopīgas valodas atrašana pat ar pašiem spītīgākajiem un adatainākajiem cilvēkiem. Nebaidies slēgt darījumus un uzsākt kopīgus projektus. Partneros nevilsies un veiksme tipinās tavās pēdiņās.

Horoskops skorpionam

Šodien attālumam nebūs nozīmes, visu nepieciešamo informāciju un dokumentāciju tev palīdzēs sagādāt kolēģi. Tev, savukārt, jāparūpējas par nelielu saulgriežu pasākumu darbabiedriem vai, pateicībā par labu darbu, jāuzsauc brīva pēcpusdiena.

Horoskops strēlniekam

Izmanto katru iespēju doties īsos izbraukumos. Visi profesionālie kontakti, sarakste, pārrunas vainagosies ar reāliem lēmumiem. Neatsaki uzaicinājumam doties komandējumā vai tālākā ceļojumā, pat ja neredzi tam jēgu. Jēga atradīsies un tevi iepriecinās.

Horoskops mežāzim

Atsaucība komplektā ar asu prātu un zibenīgu reakciju tevi izvedīs no uzkrāto problēmu labirinta. Šodien vari veiksmīgi pirkt un pārdot, bet tomēr pārāk aizrauties ar materiālās pasaules labumu pārdali nevajadzētu. Der atcerēties par saulgriežu dienas rituāliem.

Horoskops ūdensvīram

Kāda ļoti personīga saruna vai diskrēta tikšanās izdosies lieliski, ja būsi uzstādījis ļoti konkrētus mērķus. Viegli iegūsi jauno un nepieciešamo informāciju, pat ja tā būs konfidenciāla. Neatsakies no došanās saulgriežu zāles lūkoties.

Horoskops zivīm

Būsi pārņemts ar vēlmi cilvēkiem nodot savas zināšanas un pieredzi vai dalīties savos pasaules uzskatos. Ja esi tautas rituālu un parašu zinātājs, ved savus draugus un paziņas saules ceļu lūkoties.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze

"Velo no mana svara neizturēja..." Kaspara, kurš izaicinājis "Bez Tabu" Juri, skaudrā pieredze 2

Šovasar TV3 raidījuma ”Bez Tabu” vadītājs Juris Šteinbergs pieņēmis izaicinājumu notievēt. Taču viņš to nedarīs viens – Jura sabiedrotais būs 135 kilogramus smagais rīdzinieks Kaspars. Vīrietis, neguvis atbalstu draugu lokā, cīņai ar liekajiem kilogramiem nolēma izaicināt pazīstamo TV ”seju”. Īsi pēc projekta uzsākšanas 43 gadus vecais komercīpašumu administrators Kaspars Skaties.lv palepojas ar pirmajiem panākumiem.

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes

Plastikas ķirurģe atklāj, cik lielas krūtis kāro Latvijas sievietes 2

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākajā sērijā pirmo reizi projekta vēsturē tika veikta krūšu palielināšanas operācija. Kā liecina statistika, no visām plastikas operācijām ne vien Latvijā, bet arī pasaulē šī ir topa līderos. Kāds ir ideālais krūšu izmērs, uz ko tiecas sievietes Latvijā, portālu Skaties.lv konsultē “Veselības centra 4” plastikas ķirurģe Dr. Nonna Tomiševa.

Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas

Pirmo reizi “Gatava pārvērtībām” šova vidū dalībniece negaidīti izstājas 3

Ik trešdienas vakaru TV3 piedāvā šovu ”Gatava pārvērtībām”, kurā ar modes ekspertu Žannas Dubskas, Natālijas Zolbergas un Aleksandra Pavlova gādību vairākas Latvijas sievietes piedzīvo vizuālas pārmaiņas. 6. jūnija raidījumā gaidāms nebijis gadījums šova vēsturē – viena no varonēm neieradīsies uz fināla pārvērtībām.

Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu

Daiļā Laura Caune atklāj lieliskās figūras noslēpumu 27

TV šovu zvaigzni Lauru Cauni, kura pasaulē laidusi trīs bērniņus, slaidā auguma dēļ var apskaust pat nedzemdējušas sievietes. Portālam Skaties.lv 24 gadus vecā rīdziniece atklāj, ka bijis laiks, kad viņa bijusi apalīte, bet šodien, lai būtu lieliskajā formā, viņa piekopj kādu pavisam vienkāršu paņēmienu.

“Ekstrasensu cīņu” dalībniece mācās no jauna elpot

“Ekstrasensu cīņu” dalībniece mācās no jauna elpot

22. maijā Krievijas populārā šova ”Ekstrasensu cīņas” dalībniece Nikola Kuzņicova devās uz Vāciju, lai veiktu operāciju, kuras rezultātā viņa spētu atkal elpot bez caurulītes palīdzības. Pirmā operācija bija neveiksmīga, toties otrā operācija, pēc skaita jau 289., sniedza vēlamo rezultātu.

LNT šova “Superome” finālā negaidīts pavērsiens

LNT šova “Superome” finālā negaidīts pavērsiens 2

Ceturtdienas, 24. maija, vakarā no skatītājiem atvadīsies LNT šova ”Superome” varoņi Rihards Sniegs un viņa vecmāmiņa Rasma Puntule. TV projekta noslēguma sērijā gaidāms jauns pavērsiens – abi mainīsies vietām, un tagad izklaižu programmu būs sarūpējusi Rasma.

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe

Pēc "Gatava pārvērtībām" veiktās tauku atsūkšanas Elīna uzplaukusi kā puķe 4

Šovā ”Gatava pārvērtībām” varējām vērot ne tikai dalībnieču stila pārvērtības, bet arī tauku atsūkšanas operāciju, kuru veica trīsdesmit četrus gadus vecajai tukumniecei Elīnai. Pēc šova Skaties.lv sazinājās ar Elīnu, lai noskaidrotu kā mainījusies sievietes dzīve pēc operācijas, vai viņa piedzīvojusi vēlamo efektu.

“Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei

“Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei 19

Šova ”Tēta nedienas Latvijā” trešās sezonas populārākajai māmiņai Laurai Caunei ar ģimeni pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos dzīve gājusi tikai uz augšu. Kā jaunā sieviete atklāj portālam Skaties.lv, nesen viņa sākusi strādāt otrā darbā, bet pārliecību, ka dzīves lielākās grūtības ir aiz muguras, nostiprinājuši vairāki TV3 tētuku šova fani.

Daiļā Liene Skulme aušojas TV3 dziesmu šovā

Daiļā Liene Skulme aušojas TV3 dziesmu šovā 3

Piektdienas, 18. maija, vakarā TV3 noslēgsies muzikālās spēles ”Dziesmu duelis” atgriešanās sezona. Kā īpašā viešņa šovā piedalīsies skaistumkonkursu dalībniece, dejotāja un māksliniece Liene Skulme.

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

''Gatava pārvērtībām'' veiksmes stāsts! Transseksuālā Linda pēc šova uzplaukusi kā krāšņa puķe 4

Par vienu no pozitīvākajiem ”Gatava pārvērtībām” pieredzi noteikti var dēvēt transseksuālās Lindas stāstu. Sieviete pēc Žannas veiktajām stila pārvērtībām turpina stila maiņu pati, vadoties pēc ekspertes priekšrakstiem. 100 eiro vērto dāvanu karti Linda izmantojusi īpaši apdomīgi, rūpīgi izvēloties preces, kas atbilst tam, ko viņai ieteica stiliste. Efekts neizpaliek – Linda jo dienas izskatās arvien fantastiskāk!