Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 19. novembris

Elizabete, Liza, Līze, Betija

Ieskaties arī
Horoskops aunam

Ļoti lielu vērību veltīsi visu notikumu materiālajām izpausmēm. Skriesi notikumiem pa priekšu, nevajadzīgi steidzinot lēmumu pieņemšanu. Uzmanies, ka nepārvērtē jauniegūtās iespējas.

Horoskops vērsim

Personīgo attiecību frontē var atgadīties pavērsieni, kas būtiski pamainīs tavu ģimenes dzīves statusu. Kad visas pārliecību kaujas būs garām, joprojām nevarēsi samierināties ar citu uzdrīkstēšanos apšaubīt tavu izvēli.

Horoskops dvīņiem

Ja pārāk neaizrausies ar ilūzijām un nereālām cerībām, varēsi viegli un dabīgi izpausties uz šīs neprognozējamās dienas fona. Netradicionālas un jaunas lietas tevi pievilks, bet lūko, lai nepieviļ!

Horoskops vēzim

Šī ir lielisko kārdinājumu un vilinājumu diena. Necenties no tiem izvairīties par katru cenu. Tava radošā iztēle šodien strādās turbo režīmā, tikai lūko, lai tavā enerģijas bākā arī dienas beigās būtu atlikusi degviela.

Horoskops lauvai

Tevi šokēs sabiedrībā atzītu cilvēku rīcība. Šai negaidītajai notikumu attīstībai nav iespējams pienācīgi sagatavoties un var sanākt uzkult kādu protesta virpuli. Prātīgāk būs nopietnos un laikietilpīgos darbus atlikt uz nākošo nedēļu.

Horoskops jaunavai

Tavas ambīcijas aptvert neaptveramo būs sasniegušas pēdējā piliena atzīmi. Nu tu stāvi lielas dilemmas priekšā – saglabāt esošās saistības vai tomēr dot priekšroku jaunajām iespējām.

Horoskops svariem

Veiksmīgi vari nodarboties ar praktiskiem darbiem, kas neprasa pārāk lielu intelektuālu piepūli. Tavs prāts šodien strādās pēcsvētku režīmā, tāpēc tam vajag vairāk interesantā un aizraujošā un mazāk nopietnā.

Horoskops skorpionam

Šodien nedrīksti atteikties no uzstājības, pretējā gadījumā var būtiski ciest tava pašvērtība. Ja nepadosies, pastāv iespēja nopietni izmainīt savu dzīvi jaunā un pozitīvā virzienā.

Horoskops strēlniekam

Tavas nojausmas un sajūtas šodien nemelos. Sagaidīsi ziņu no kāda sev tuva cilvēka tālumā un nemaldīgi paredzēsi notikumu turpmāko attīstību. Citos cilvēkos meklēsi apliecinājumu savas izvēles pamatojumam.

Horoskops mežāzim

Šodien tevī būs šis emocionālā uzlādējuma lādiņš, no kura šķiļas oriģinālas idejas un neparasti risinājumi. Vari veiksmīgi nomainīt vidi un iekļauties kādā jaunā kompānijā. Viegli veidosi saskarsmi ar jauniem cilvēkiem.

Horoskops ūdensvīram

Tevī gruzd un draud izlauzties vēlme kaut ko būtiski izmainīt savās privātajās attiecībās. Personīgajās attiecībās met līkumu pārliecību cīņām, samierinies ar sava dzīvesbiedra stila īpatnībām un prasībām, pat ja tev tās šķiet nebaudāmas.

Horoskops zivīm

Var sanākt tā, ka esi pārvērtējis savas spējas, bet par katru cenu centīsies pierādīt pretējo. Papūlies visu šodien notiekošo uztvert pozitīvi un viegli! Tad pielāgošanās notiekošajam notiks dabīgāk un priecīgāk.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Noslēdzošajā IKEA mājokļa pārvērtību raidījumā dizainere iepriecinās daudzbērnu ģimenes vecākus

Noslēdzošajā IKEA mājokļa pārvērtību raidījumā dizainere iepriecinās daudzbērnu ģimenes vecākus 1

Pēdējais šīs sezonas ”Manas mājas ar IKEA” raidījums būs veltīts kādas daudzbērnu ģimenes vecāku guļamistabas iekārtošanai. Abi vecāki ikdienā savu uzmanību galvenokārt velta bērniem un darbam, tāpēc pašu istaba palikusi novārtā. Dizaineres uzdevums būs šo telpu padarīt par mājīgu un ērtu vietu atpūtai, kā arī padomāt par mantu glabāšanas risinājumiem.

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Atraktīvais Uldis skaidro, kādēļ TV ekrānā izskatījies tik apaļīgs

Šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ savus ēst gatavošanas un viesu uzņemšanas talantus TV3 skatītājiem demonstrēja dažādu šovu varoņi, arī Uldis Grīnbergs – vīrietis, kurš pirms trīs gadiem publiski pieteica cīņu liekajiem kilogramiem un tievēšanas projektu ”Īstie veči” noslēdza ar visvairāk zaudētajiem kilogramiem. Pēc vakariņu šova noskatīšanās daudzi TV skatītāji nobažījušies, vai Uldis labi iesāktajā cīņā ar lieko svaru tomēr padevies.

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā

Mārtiņš Jātnieks savā saimniecībā sarīko šikas vakariņas lauku stilā 1

Šonedēļ TV3 izklaidējošajā kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” piedalījās četri dažādu televīzijas šovu dalībnieki, un noslēdzošajā vakarā galdu klāja mūziķis un lauksaimnieks Mārtiņš Jātnieks, kurš savulaik startēja ”OKartes Akadēmijā” un populārajā iepazīšanās spēlē ”Saimnieks meklē sievu”.

Pusaudža istaba – viegli knifi nelielam budžetam

Pusaudža istaba – viegli knifi nelielam budžetam

Veidojot bērnistabas iekārtojumu, ir ko padomāt – bērni izaug tik ātri, un katrā vecumā vajadzības atšķiras, tāpēc istabas iekārtojumam ir jāmainās. Labas pārmaiņas ir pa kabatai ikvienam. IKEA interjera dizainere Elīna Grieze iesaka jau sākumā izvēlēties daudzfunkcionālas un pielāgojamas mēbeles, lai tās ik pēc pieciem gadiem nebūtu jāmaina, tikai mazliet jāpielāgo.

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst

Šarmantā blogere Sindija vakariņu šovā liek ciemiņiem pašiem gatavot ēst 9

TV3 kulinārijas šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra viesojas dažādos televīzijas šovos iepazīti cilvēki. Trešajā dienā kompānija ciemojās pie šarmantās ”Instagram” blogeres un TV šova ”Pilsētniece laukos” dalībnieces Sindijas Bokānes, un vakars pie viņas izvērtās visai neierasts.

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām

Atraktīvais Uldis ciemiņus un TV skatītājus pārsteidz ar gandrīz izcilām vakariņām 2

Šovā “Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ļaudis, kuri ieguvuši atpazīstamību, piedaloties dažādos TV šovos. Otrajā vakarā kompāniju ciemos uzņēma šīs nedēļas atraktīvākais dalībnieks Uldis Grīnbergs, kura izdarības virtuvē sākotnēji sadusmoja šefpavāru, bet gatavošanas prasmes apšaubīja viena no šova dalībniecēm.

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru

Atraktīvā Ulda izdarības vakariņu šovā sadusmo šefpavāru 10

TV3 šovs ”Vakariņas četratā” uzņem apgriezienus, un šonedēļ ar savām gatavošanas prasmēm viesus centīsies pārsteigt dažādu TV šovu varoņi. Otrais vakars pie šova ”Īstie veči” dalībnieka Ulda Grīnberga solās būt izaicinājumu pilns.

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju

“Vakariņas četratā” izklaide noved līdz asarām šovu zvaigzni Sindiju 1

Pirmdienas, 4. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem ar jaunu raidījumu ciklu atgriezās izklaidējošais kulinārijas šovs “Vakariņas četratā”, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. ”Vakariņas četratā” šonedēļ izbaudīs pieredzējuši TV šovu varoņi.

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē

Andra Brīnuma sētā izvēršas vētrainākā ballīte vakariņu šova vēsturē 3

Ceturtdienas, 31. oktobra, pievakarē noslēdzās kārtējais ”Vakariņas četratā” raidījumu cikls, kurā sabiedrībā zināmi ļaudis pie sevis uzņem viesus un demonstrē savas gatavošanas prasmes. Pēdējā vakarā raibo kompāniju savas mājas dārzā Saulkrastos uzņēma muzikālās apvienības ”Duets Sandra” dalībnieks Andris Brīnums.

Eksperti: Latvijas mājokļos pietrūkst gaismas

Eksperti: Latvijas mājokļos pietrūkst gaismas 1

Nepietiekams apgaismojums ietekmē acu veselību un vispārējo labsajūtu. Visvairāk gaismas trūkums jūtams tumšajā gada laikā. Esam apkopojuši veselības un interjera ekspertu padomus, kā veidot telpas apgaismojumu tā, lai mājoklis būtu funkcionāls un tajā varētu justies labi.

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu

Politiķis Pavļuts vakariņu šovā priecē ar šefpavāra cienīgu rezultātu 2

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ sapulcināta muzikāla kompānija – dziedātāja Patrisha, ”Duets Sandra” līderis Andris Brīnums, dziedošā sabiedrības dāma Natālija Tumševica-Ērgle un politiķis un diplomēts pianists Daniels Pavļuts, pie kura vakariņotāji devās ciemos trešajā vakarā.

TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums

TV3 vakariņu šovā piedzīvots rets gadījums 9

Ceturtdienas, 24. oktobra, pievakarē TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šīs nedēļas raibā kompānija devās ciemos pie grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solista Māra Žigata, kurš līdz šim starp šova dalībniekiem izrādījies mutīgākais un lielākais joku plēsējs, un arī noslēdzošajā vakarā jautrības netrūka.

5 padomi mājas biroja iekārtošanai

5 padomi mājas biroja iekārtošanai

Arvien vairāk cilvēku mūsdienās nav piesaistīti vienai darbavietai, un daudzi izmanto iespēju strādāt mājās – mājas birojā vai mācībām iekārtotā darba stūrītī. Liec lietā IKEA interjera dizaineres Elīnas Griezes ieteikumus ērtas un kārtīgas darba vides iekārtošanai.

Profesors vakariņu šovā dod padomu, kā vīriešiem vairot potenci

Profesors vakariņu šovā dod padomu, kā vīriešiem vairot potenci 4

TV3 šovā ”Vakariņas četratā” šonedēļ viens pie otra ciemojas ar skatuvi un politiku saistīti ļaudis – kantri dziedātāja Linita Mediņa, grupas ”Pienvedēja piedzīvojumi” solists Māris Žigats, aktrise Ance Muižniece un politologs un Latvijas Universitātes profesors Juris Rozenvalds, kurš jaunos draugus uzņēma savās mājās trešajā vakarā.

Linita Mediņa un Māris Žigats vakariņu šovā tiek pie iesaukām

Linita Mediņa un Māris Žigats vakariņu šovā tiek pie iesaukām

Otrdienas, 22. oktobra, pievakarē TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots kārtējais izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” raidījums, kurā raibo vakariņotāju kompāniju ciemos uzņēma seriāla ”Viss pa jaunam” aktrise Ance Muižniece.

Maza telpa un specifiskas prasības – IKEA dizainere iekārtos darbistabu psiholoģei

Maza telpa un specifiskas prasības – IKEA dizainere iekārtos darbistabu psiholoģei

Pirmo reizi raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” pārvērtības piedzīvos istaba, kas paredzēta darbam. IKEA dizaineres uzdevums būs deviņus kvadrātmetrus mazā telpā iekārtot psiholoģes darba kabinetu, kurā jāparedz vieta ne vien ērtiem krēsliem, bet arī smilšu kastei un rotaļu figūriņām, ko psiholoģe izmanto savā darbā.