Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 16. janvāris

Lidija, Lida

Horoskops aunam

Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi labu izdevību. Finansiāla rakstura ieguvumi nospīdēs vien tad, ja ļoti rūpīgi būsi veicis visus mājasdarbus.

Horoskops vērsim

Atsakies no pieraduma visu uzraudzīt un redzēto sistematizēt. Tver dzīvi vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem. Ieslēdz savu pielāgošanās programmu un ieklausies citu cilvēku viedoklī, bet darīt vari pa savam.

Horoskops dvīņiem

Nododies pārdomām un grāmatu lasīšanai, kas šodien tev sagādās patiesu prieku un baudu. Neļaujies citu uzspiestai dienas kārtībai un nemeklē jaunas pazīšanās. Sen pārbaudītie un zināmie cilvēki šodien var izrādīties īpaši saprotoši.

Horoskops vēzim

Šodien darīsi visu iespējamo un neiespējamo, lai izvairītos no darbiem, kas patiesi neinteresanti vai neatbilst taviem gaumes kritērijiem. Atrodi viltīgu un smalku veidu, kā iefiltrēt sev vajadzīgo jebkurā darbā vai projektā.

Horoskops lauvai

Šodien būsi ieguvējs, ja izturēsies dabīgi un būsi patiess – neslēpsi savas simpātijas, nepārspīlēsi vai nenoniecināsi savus sasniegumus. Neaizmirsti padižoties ar savām pēdējā laika uzvarām visās frontēs.

Horoskops jaunavai

Pievienotā vērtība būs meklējama jaunu metožu vai prasmju apgūšanā. Ja tevi tas neinteresē, nesabojā citiem mācīšanās prieku, bet atrodi argumentus, lai nodarbotos ar citām lietām. Galvenais, lai pats beigās nenožēlotu.

Horoskops svariem

Neko nopietnu nevarēsi uzsākt un novest līdz galam dēļ nepastāvīgā noskaņojuma. Iespējami romantiska rakstura piedzīvojumi ar laimē zvaigžņotu skatu uz reālo dzīvi. Dažas pazīšanās un romantiskie čati vēlāk var pārtapt kaislīgā mīlestībā.

Horoskops skorpionam

Šodien piedzīvotās emocijas ir stipri virspusējas un nekādus dvēseles zilumus neatstās. Tomēr tu pamanīsies citus aizkaitināt ar savu nepakļaušanos un nesaprotamajām noskaņojuma svārstībām.

Horoskops strēlniekam

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas manīgajam garastāvoklim.

Horoskops mežāzim

Savu izcilo mērķtiecību un nepiekāpīgumu būs jāpielāgo citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tevi var nedaudz sakaitināt un izsist no līdzsvara.

Horoskops ūdensvīram

Neviens tevi nepiespiedīs ievērot diplomātiskās procedūras, visādas standarta etiķetes un stingru grafiku. Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot. Saskarsme ar līdzcilvēkiem var izvērsties aizvainojumos un strīdos.

Horoskops zivīm

Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo neprognozējamībā būs tavs spēks. Sapratīsi, ka ne visus cilvēkus vari paņemt ar savu erudīciju un šodien tādi gadīsies tavā ceļā.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Citi

Lakotiem nagiem vīriešu aizturēšanas izolatorā. Transseksuālā Linda visu laiku atklātākajā intervijā par šausmām, dzīvojot neīstā dzimuma ādā

Lakotiem nagiem vīriešu aizturēšanas izolatorā. Transseksuālā Linda visu laiku atklātākajā intervijā par šausmām, dzīvojot neīstā dzimuma ādā 29

Pēc vairākiem dziļā depresijā pavadītiem gadiem publiski atklāt to, ka patiesībā dzimusi kā vīrietis, izlēmusi 47 gadus vecā gaišmate Linda. Atklātā intervijā ar Skaties.lv Linda dalās atmiņās, no kurām daudzas cer aizmirst: par vainas apziņu sievas priekšā, atklājot, ka vairs nespēj dzīvot vīrieša ādā, pārdzīvojumu, lakotiem nagiem tiekot aizturēta par slepkavību un citās, kuru dēļ pēdējos gadus, kā pati teic, dzīvi vien vairs tikai vilkusi, ne dzīvojusi.

Vai šis beidzot būs īstais? Skandalozā Aija mīlas dēļ pārcēlusies uz Beļģiju

Vai šis beidzot būs īstais? Skandalozā Aija mīlas dēļ pārcēlusies uz Beļģiju 19

Nīderlandē dzīvojošā Aija Dembovska, kuras uznāciens ”Precētie pret brīvajiem” šopavasar kļuva par īstu hitu, rudenī atgriezās Latvijā kāda puiša  saukta. Attiecības neizdevās, un viņa rūgtuma pilna atgriezās Nīderlandē. Nu meitene atkal klausījusi sirdij un puiša dēļ mainījusi valsti, kur mitinās. Šoreiz Aija pārvākusies uz Beļģiju.

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis

Viņa cer uz dzimuma maiņu kameru priekšā! Uz TV3 pārvērtību šovu pošas Linda, kura piedzima kā vīrietis 32

Notikusi pirmā atlase TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai, un jau tagad skaidrs, ka tajā piedalīsies interesanti personāži. Viena no kandidātēm uz pārvērtībām ir 47 gadus vecā Linda. Viņa piedzima kā vīrietis, bet dzīves laikā saprata, ka labāk jūtas otra dzimuma ādā, un nu vēlas akcentēt savu sievišķo būtību stilistu vadībā. Un varbūt pat plastikas ķirurgu.

Zināmie pirmie “Zelta Mikrofona” balvas nominanti!

Zināmie pirmie "Zelta Mikrofona" balvas nominanti!

Strauji tuvojas tas laiks, kad tiks apbalvoti labākie Latvijas mūzikā. Publicējam pirmos nominantus, kas pretendēs uz šo prestižo balvu, un šoreiz – nominācijā Akadēmiskās mūzikas albums.

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā

Atlases foto: simtiem sieviešu no visas Latvijas cīnās par iespēju tikt TV3 pārvērtību šovā 7

Svētdien, 10. decembrī, tirdzniecības centrā ”Spice” notika atlase šova ”Gatava pārvērtībām” otrajai sezonai. Dāmas no Latvijas malām bija ieradušās tik kuplā skaitā, ka pasākums ieilga līdz vēlam vakaram. Skaties.lv piedāvā ielūkoties atlases foto un apskatīt, kurām sievietēm, iespējams, tiks unikālā iespēja uzfrišināt vizuālo tēlu ekspertu vadībā.

”Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!” Saimnieku šova Neldija pieteikusies ”Gatava pārvērtībām”

''Andris mani izbrāķēja, gribu tagad par spīti uzpucēties!'' Saimnieku šova Neldija pieteikusies ''Gatava pārvērtībām'' 51

Svētdien, 10. decembrī, simtiem sieviešu, kuras vēlas ieviest savā ārienē pozitīvas pārmaiņas, pulcējās tirdzniecības centrā ”Spice”, lai stātos ekspertu priekšā un cīnītos par iespēju uzfrišināt vizuālo tēlu šovā ”Gatava pārvērtībām”. Šo sieviešu vidū arī ”Saimnieks meklē sievu” Andra Leimanta šova līgavas – Neldija un Ginta.

Šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Šova “Es mīlu tevi, Latvija!” maratons svētku brīvdienās Kanālā 2

Kā pavadīt valsts svētkus ar smaidu un tai pašā laikā uzzināt daudz ko jaunu par mūsu Latviju? Kanāls 2 valsts svētkos lutinās ar šova ”Es mīlu tevi, Latvija!” raidījumiem. Katrā no tiem tiksies cienītas un mīlētas Latvijas personības, kuras kopā ar komandu kapteiņiem Janu Duļevsku un Valteru Krauzi mērosies spēkiem zināšanās par Latviju. 

Sākusies ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”

Sākusies ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons"

No 1. novembra sākusies ierakstu iesniegšana Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Ieraksti iesniedzami līdz 4. decembrim (ieskaitot) elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem, vai fiziskā formātā Latvijas Mūzikas Producentu apvienības LaMPA birojā Rīgā, Sēlpils ielā 2c (3. stāvā).

Nelabvēļi cenšas izpostīt Magones laulību; lietuviešu vīram piegādā nelāgu informāciju

Nelabvēļi cenšas izpostīt Magones laulību; lietuviešu vīram piegādā nelāgu informāciju 59

Kopš ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones kāzām ar lietuvieti Zanu Šutovu pagājušas vien pāris nedēļas, bet ļaudis jau tagad cenšas izjaukt šo savienību. Magone atklāj Skaties.lv, ka lietuvieti uzrunājuši skauģi no Latvijas, mēģinot viņam it kā ”atvērt acis” par jauno sieviņu. Pats Zans sarunā ar Skaties.lv sirsnīgi nosmejas, – nekādas Magones pagātnes detaļas netraucē viņu laimei!

Uzņēmības paraugstunda: Andris no Pierīgas Latgales laukos audzē kaņepes

Uzņēmības paraugstunda: Andris no Pierīgas Latgales laukos audzē kaņepes

Par kaņepi ir ierasts domāt kā par narkotiku. Taču jau vairākus gadus Latgalē mīt kāda ģimene, kas kaņepi prot pārvērst gan ķieģeļos, gan gardā uzkodā. Ar to un citiem pārsteigumiem, kā novadā netrūkst, raidījuma ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” sestajā epizodē aktieris un mūziķis Kristaps Rasims iepazīstināja mūziķi Goran Goru.

Miks Dukurs: Daugavpils ir kā Rotko gleznas; foto no mūziķa albuma

Miks Dukurs: Daugavpils ir kā Rotko gleznas; foto no mūziķa albuma 1

“Daugavpils ir cita pasaule, kuru es labprāt iepazītu vēl tuvāk. Ar vienu dienu noteikti ir par maz,” portālam Skaties.lv atzīst bērnību Cēsu pusē pavadījušais mūziķis Miks Dukurs. Tieši viņu šonedēļ ciemos Latgalē uzņēma raidījuma “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” vadītājs aktieris un mūziķis Kristaps Rasims.