Cīņas sporta veids bērnam – vai noderīgi?

Komentāri

Bērni ir ļoti daudzpusīgi, tāpēc viņiem ir jāpiedāvā pēc iespējas dažādāki veidi, kā viņi savu daudzpusību varētu attīstīt. Pulciņi ir ļoti labs risinājums.

Māmiņu klubs iepazinās ar septiņu gadus veco Oliveru, kam ir daudzpusīgas intereses un nodarbes. Viņu interesē gan kosmoss, gan daba, eksperimenti un mūzika, jo puisēns mācās spēlēt saksofonu. Olivers arī aizrautīgi interesējas par vēsturi, bet arī sportam Olivera dzīvē ir liela nozīme, jo jau trīs gadus nodarbojas ar cīņas sporta veidu aikido.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Olivera mamma Jolanta stāsta, ka aikido nodarbības izvēlētas, jo puisēns bijis fiziski ļoti labi attīstīts un ir bijusi sajūta, ka bērnam ir nepieciešamas nopietnākas nodarbības, lai attīstība turpinātos. Aikido ir viens no sporta veidiem, kas ļauj bērnam attīstīties vispusīgi. ”Piemēram, šajā sporta veidā ir vingrinājumi, kas palīdz izvairīties no plakanās pēdas. Tiek veicināta stāja, disciplīna – daudz ieguvumu,” stāsta Olivera mamma Jolanta. Vairāk par šo sporta veidu, Olivera panākumiem un kāpēc cīņas sporta veids varētu būt labs bērna attīstībai, skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl