Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini “Dziesmu dueļa” pirmā raidījuma sastāvu

0 Komentāru
Cīņas sāksies jau šovakar! Uzzini “Dziesmu dueļa” pirmā raidījuma sastāvu
Toms Norde

Muzikālajā dziesmu cīņā ”Dziesmu duelis”, gluži kā pirms vairākiem gadiem, varēsim dzīvot līdzi enerģiskajai raidījuma vadītajai Baibai Sipeniecei-Gavarei un komandu kapteiņiem – Normundam Jakušonokam un Uldim Marhilēvičam -, kuriem katru piektdienas vakaru pievienosies sabiedrībā iemīļoti cilvēki, sagādājot skatītājiem neaizmirstamus un lustīgus piektdienas vakarus.

Šajā raidījumā Uldim Marhilēvičam līdzās sēdīsies divi stalti kungi – Normunds Zušs no Rēzeknes Zaļo pakalnu kora un pazīstamais pavārs, kurš līdzās virtuves piederumiem godā tur arī ģitāru, – Lauris Aleksejevs.

Normunda Jakušonoka komandā redzēsim mūziķi, Daugavpils Oranžā kora Ati Auzānu, kā arī eleganto raidījumu vadītāju Kristīni Anži.

Duelis, kā jau ierasts, norisināsies ar dziesmu starpniecību, tādēļ muzikālā cīņa sāksies ar paslēpto vārdu atvēršanu. Atverot zilo logu, komanda izpilda dziesmu, kurā minēts logā redzamais vārds, atverot sarkano – dziesmu ar atvērto vārdu min pretinieku komanda.

Raundā ”Tauta dungo” kopā minēsim viņu bez vārdiem dungotās populārās melodijas, bet finālā dalībniekiem būs jāparāda, kurš spēj visātrāk uzminēt pavadošās grupas spēlēto mūziku.

Par uzvarētājkomandu kļūs tie dalībnieki, kuri dziesmotā dueļa laikā būs ieguvuši lielāko punktu skaitu.

Lustīga kopā būšana, prieks par atminētajām melodijām, leģendāras un arī jaunas dziesmas – tas viss muzikālajā šovā ”Dziesmu duelis” katru piektdienas vakaru plkst. 20.20 TV3!

0 Komentāru