158 komentāri
Četri vīrieši Jēkabpilī smagi piekāvuši šovu zvaigzni Violetu; lūdzam atsaukties lieciniekus
Privātais arhīvs

Prātam neaptverami notikumi norisinājušies Jēkabpilī naktī no 7. uz 8. oktobri. Ap pulksten četriem no rīta vairāki vīrieši smagi piekāvuši par Latvijas šovu veterāni dēvēto simpātisko blondīni Violetu Stepanovu.

“Bijām aizbraukuši uz Jēkabpils klubu Cita atpūta – es, mans puika, mana māsa un māsas draugs. Māsa un mans draugs ir lieli dejotāji, tāpēc viņi aizgāja padejot, kamēr mēs ar viņas draugu palikām sēdēt pie bāra.

Mums pienāca viens čalis un sāka d***t man virsū par šoviem un dzert manu alkoholu. Jūs jau zināt, kāda es esmu – pateicu viņam, lai viņš iet paši zināt kur, piecēlos un aizgāju uz tualeti, kamēr māsas draugs izgāja ārā uzpīpēt,” sarunā ar Skaties.lv nakts notikumus atceras Violeta.

Ejot ārā no tualetes, Violeta neesot ne slieksni paspējusi pārkāpt – vīrietis viņu pārsteidzis ar belzienu pa seju.

FOTO: Violeta pēc uzbrukuma

“Visa seja bija asinīs. To redzēja divas meitenes, kas bija tualetē, viņas mani nomierināja, palīdzēja nomazgāt seju. Es ļoti lūdzu viņas atsaukties kā liecinieces, jo viņas visu redzēja,” tautu uzrunā Violeta.

Taču ar to viss nebeidzies. Violeta, nojauzdama ko nelabu, steigusi ārā pie māsas drauga. Viņai pavērusies baisa aina – puisis bijis nogāzts zemē, un to spārdījuši trīs vīrieši. Meitene metusies iejaukties, bet šie zvēri nav rimušies un sākuši sist un spārdīt arī Violetu.

“Man ir pamatīgi sasitumi pa visu ķermeni, tostarp, pārsists deguns, seja un lūpa, nopietni izmežģīta potīte. Visa seja man ir uzpampusi. Jau piektdien biju paredzējusi atgriezties Dānijā, bet nezinu, vai to varēšu.

Paldies Dievam, nekas nav lauzts, ir izmežģījumi. Jau vērsos ar iesniegumu policijā, bet uzskatu, ka jārīkojas arī pašai.

Klubā bija jābūt kamerām, tāpat jābūt cilvēkiem, kas to visu redzēja. Ļoti lūdzu atsaukties visus, kas 8. oktobrī ap četriem no rīta bija klubā Cita atpūta un to redzēja. Īpaši tās divas meitenes, kuras bija tualetē, kad saņēmu pirmo sitienu.

Kopā tie bija četri vīrieši, nekādi jaunie, vecumā ap 30. Es nezinu, ko viņi domāja, piekaujot sievieti. Iespējams, tas viss bija izplānots.

Lai vai kā – es to tā neatstāšu. Viņiem nāksies maksāt par saviem darbiem,” tautas palīdzību lūdz Violeta.

Foto: Violetas gaitas TV šovos

TOP komentāri

 • Haris
  +51 +47 -4

  Haris

  Tu gribi teikt, ka, ja dāma mutiski aizvaino veci, vecis drīkst viņu piekaut? Nu domāšana. Cerams ar tevi/tavu draudzeni/māsu/meitu tā nekad nenotiks.
 • Pēteronkulis
  +46 +43 -3

  Pēteronkulis

  Lasu komentārus un nespēju noticēt tam, ko redzu. Tā vietā lai palīdzētu, ja kaut kas redzēts vai vienkārši izteiktu nosodījumu šiem pseidovīriešiem, te valda viedoklis ''meitene pati vainīga, par daudz runā''. Tauta, uz kurieni mēs ejam?? Jā, piekrītu, sievietes reizēm pārāk daudz runā nejēdzības, īpaši, kad iedzer. Bet ja mēs masveidīgi pasludinām par normu, ka tādā gadījumā drīkst viņas barā piekaut - uz kurieni mēs ejam? Jums katram noteikti ir kāda ''mutīgāka'' māsīca, draudzene, meita - ja viņa ies atpūsties un atgriezīsies piekauta, vai dziedāsiet to pašu dziesmu - beidzot dabūji pēc nopelniem?
 • Andris
  +39 +36 -3

  Andris

  Tikai totāla lupata spēj pacelt roku pret sievieti, bet piekaut spēj tikai smadzenes atsaldējis izdzimtenis kuram ar vīrieti nav ne vismazākā sakara, srednij rod .... .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl