Cauras zeķes, alus un Kambala! Lauris Dzelzītis dodas iepazīties ar Doloresas draugiem

6 komentāri

Straujiem soļiem tuvojas šova ”Randiņš ar Dzelzīti” fināls, kurā aktierim Laurim Dzelzītim būs jāizdara izvēle starp Doloresu un Baibu. Pirms liktenīgās izvēles vecpuisis dodas satikt meiteņu draugus, apzinoties, ka par ikvienu personu daudz ko liecina pietuvinātās personas. Doloresas draugi pārsteidz ar bezrūpību un dzīves baudīšanu.

Doloresa šovā tiek dēvēta par Rīgas ballīšu karalieni, ko arī centās pierādīt, vedot iepazīstināt Lauri ar saviem tuvākajiem draugiem.

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Jauniešu kompānijai pievienojās arī basketbolists, bokseris Kaspars Kambala ar kundzi Olgu. Atklājās, ka Doloresa Kasparu pazīst jau vairāk nekā gadu, viņi nereti “uzpeld” viens otra ballītēs, patveroties no garlaicības.

Pirms Laura ierašanās 23 gadus vecā Doloresa skaidro, ka gadu starpība viņu nebaida un šajā gadījumā tas nav aktuāli, kā nekā viņa ir skaista jauna sieviete un Lauris ir jauns skaists vīrietis.

Jauniete neslēpj faktu, ka būtu gatava arī apprecēt Lauri, viņa izjūt simpātijas, protams, iepazīstot sākumā aktieri tuvāk.

Šova dalībnieces draugi uzskata, ka Doloresai līdzās nepieciešams vīrietis, kurš savāks viņu un stingri turēs aiz grožiem, kurš prot patusēt, bet vēlas dzīvē ko sasniegt.

Laurim tik tikko ierodoties, viņš nokļuva šova dalībnieces draugu jautājumu krustugunīs, kas viņu mulsināja un radīja spiedienu.

”Tikko kā uz mani izdara spiedienu, es mūku nost, gluži kā elektrība, kas vienmēr aiziet pa vieglāko ceļu. Arī ja zinu, ka rezultāts man ir vēlams, ja jūtu spiedienu – lecu nost,” tā Lauris.

Paklausoties Doloresas draugu sarunās, aktieris dalījās pārdomās par viņu vieglo dzīvi, kurā, kas tiek darīts, vai nedarīts, kad laimi sagādā tas, kā ir un vairāk arī nevajag.

”Tā nav mana sabiedrība, bet man ir interesanti būt tur. Katrs nodzīvo savu dzīvi kā vēlas, es tā nemācētu,” izanalizē Lauris.

Kaspara Kambalas sieva atzina, ka Lauris nav piemērots Doloresai, ka ir par vecu, tāpat arī vairāki jaunietes draugi izteicās, ka nav sajutuši ķīmiju, bet tikpat daudzi sajuta simpātijas.

Pēc nedēļas jau šova ”Randiņš ar Dzelzīti” fināls! Vai Lauris priekšroku dos Doloresai, vai tomēr Baibai?

6 komentāri