Komentāri

Varētu šķist, ka fotomodeles darbs un fotografēšanās ir tīrā izklaide. Redzot, cik prasīgs pret modeli ir šova Calendar Live idejas autors un fotosesijas fotogrāfs Sergejs Kondrašins, priekšstats varētu mainīties.

Fotosesijas laikā modelēm bija jāspēj parādīt pavedinošu acu skatienu. Protams, meitenes ir talantīgas, taču uzdevums ir pietiekami sarežģīts, tāpēc Kondrašins ar dažādām metodēm meitenes cenšas atvērt.

No fotogrāfa puses izskan tādas frāzes: ”Man šķiet, ka Tu gribi ēst vai gulēt, nevis seksu.” Lai gan varētu šķist, ka Kondrašins ir skarbs, taču viņš arī paslavē meitenes, kad darbs padarīts labi.

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl