Komentāri

Modelis un stilists Dāvis Dāvids Sakne, tiekoties ar Calendar Live šova modelēm, atklāja, ka, viņuprāt, ar latviešu vīriešiem modes un pat higiēnas ziņā ir traki.

”Droši vien esat pamanījušas, – mums Latvijā ar vīriešiem un ar to, kādu apģērbu viņi velk, ir diezgan lielas problēmas. Taču problēmas sākas pavisam kur citur – sāksim ar to, ka vīriešiem ir jāmazgājas, jātīra zobi,” kritisks par sava dzimuma pārstāvjiem Latvijā ir Dāvis Dāvids Sakne, ”vīrieši prasa no Jums, lai meitenes ir kā lelles, bet paši ir cūkas.” Šāds vērtējums izraisīja neslēptus smieklus meiteņu vidū.

Viņš uzskata, – Latvijas vīriešiem ir jāmācās, bet viss ejot uz labo pusi. ”Jaunie vīrieši aizvien vairāk sāk ģērbties, rūpēties par sevi, kas ir absolūti normāli,” uzskata Dāvis Dāvids Sakne, ”bieži vien uz ielas parasts, normāls vīrietis, tērpies uzvalkā, cilvēkos izraisīs izbrīnu, it kā kaut kas nebūtu kārtībā. It kā tas būtu kaut kas nenormāls. Bet ceru, ka viss būs kārtībā ar mūsu vīriešiem.”

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl