Calendar Live uzvarētāja: manam draugam nepatīk, ja pozēju kaila!

7 komentāri
Calendar Live uzvarētāja: manam draugam nepatīk, ja pozēju kaila!
Foto: Gatis Rozenfelds

Pagājušā gada nogalē noslēdzās vēl viens realitātes šovs, kuru skatītāji varēja vērot Kanālā 2. Tajā 12 fotomodeles cīnījās par vietu ekskluzīvajā Sergeja Kondrašina kalendārā. Portāls Skaties.lv apjautājās Calendar Live uzvarētājai Baibai, kā viņai klājies pēc šova.

“Jāatzīst, ka esmu ļoti apmierināta, pat lepna ar sevi, ka man tas izdevās! Man ir ļoti cēlusies pašapziņa pēc visa šī,” stāsta Baiba. “Esmu daudz drošāka, daudz vieglāk komunicēt ar cilvēkiem, kā arī uzvesties kameras priekšā – tas man vairs problēmas nesagādā. Ir iegūta ļoti vērtīga, lieliska pieredze. Tagad viss norit bez stresa!” smej realitātes šova Calendar Live uzvarētāja.

Meitene sarunas laikā iebilst, lai nedēvējot viņu par modeli. “Es šovā nepiedalījos kā modele. Visur rakstīja un runāja par to, ka tas ir topmodeļu šovs, bet mēs neviena tā nedomājām.” Baiba atzīst, ka ar sevi iekšēji izgāja cauri ellei. “Es reāli apsvēru domu pēc otrās sērijas šovu pamest. Bieži gāju raudāt uz tualeti, jo nespēju to izturēt. Domāju – kur es vispār esmu!? Bet labi, ka izturēju, un, lūk, kāds rezultāts!”

Par atpazīstamību pēc šova viņa nebija tik ļoti pārsteigta kā par to, cik daudz labu vārdu viņai veltījušas tieši meitenes. “Pēc fināla esmu saņēmusi neskaitāmas vēstules sociālajos tīklos ar apsveikumiem. Protams, arī sekotāju pieplūdums bija jūtams, bet visvairāk mani pārsteidza tas, cik daudz meiteņu mani sveica. Pat dzīvē nākušas klāt runāties, ne tikai virtuāli.” Pēc šova tuvākais, kur viņu redzēsim, būs žurnāla Klubs marta izdevumā, par ko gan nav sajūsmā viņas draugs. “Viņam nepatīk, ja bildējos kaila, jo to redz visa Latvija! Pašai gan ar to nav problēmu, jo arī mulsumu, to darot, vairs nejūtu.”

7 komentāri