Calendar Live uzņem apgriezienus; kuras dāmas jau šovu pametušas?

0 Komentāru
Calendar Live uzņem apgriezienus; kuras dāmas jau šovu pametušas?

Ir aizritējuši jau trīs modeļu šova Calendar Live raidījumi, kurā blakus fotosesijām un citiem viņu pienākumiem norisinājušās arī dažnedažādas intrigas, piemēram, viena no dalībniecēm tikusi atskaitīta no šova par dzeršanu… Kas vispār pametis šovu un kas joprojām cīnās par vietu kalendārā – par to turpmāk rakstā!

3. oktobrī tika dots starts realitātes šovam Calendar Live, kurā zemo startu ieņēma 17 meitenes. Pirmajā raidījumā no tām tika atlasītas labākas 12, kuras ievācās modeļu mājvietā un turpināja cīņu par vietu slavenā fotogrāfa Sergeja Kondrašina ekskluzīvajā kalendārā. Katrā raidījumā kādai no skaistulēm šovs jāpamet. Tagad apskatīsim, kuras diemžēl piektdienu vakaros Kanālā 2 vairs neredzēsim.

1. Dvīņu māmiņa Anna Poļanska, 23 gadi, Bauskas novads

Savā vizītkartē viņa raksta, ka agrāk – brīdī, kad gaidījusi dvīņus, ļoti ievērojami uzkrājusi lieko svaru, taču pusotra gada laikā spējusi “nomest” 25 kilogramus, kas ir ļoti iespaidīgs rādītājs. Bet, saņemot asu kritiku no žūrijas, tieši viņa bija tā, kura pievienojās piecām meitenēm, kas mājup devās jau pašā pirmajā sērijā.

2. Laima Irbis, 26 gadi, Maskava (nesen pārcēlusies uz dzīvi Latvijā)

Šī dāma Calendar Live šovu pameta ar skandālu, jo izrādījās, ka viņa sirgst ar dažādām atkarībām – viena no tām bija alkohols. Aizdomas par viņas nepareizo pieeju šovam radās jau tajā brīdī, kad meitene grīļodamies ieradās uz šova izbalsošanu. Viņa ne tuvu nebija tā, kurai šovs būtu jāpamet, bet iepriekš minētie iemesli arī kalpoja par pamatu tam, ka Laimai sapnis par iekļūšanu Sergeja Kondrašina kalendārā ir beidzies.

3. Lelde Kovaļova, 24 gadi, Rīga

Viņai pukst labestīga sirds krūtīs – ne smakas no alkatības. Lai gan bija skaidrs, ka, visticamāk, vietu šovā saglabātu, izbalsošanā, kopā ar citu dalībnieci Baibu stāvot priekšā šova vadītājai Ievai Adamss, piekrita viņas piedāvājumam doties mājās. Lelde atzina, ka dalība jāturpina tām meitenēm, kuras patiešām vēlas kļūt par augstas klases modelēm.

Lai gan kļūt par princesi un/vai modeli ir teju katras mazas meitenes sapnis, ne par vienu, ne otru kļūt nav viegli. Citām tas ir teju neiespējami, bet caur šādiem šoviem meitenēm, kurām tas tikai palicis sapņa līmenī, tiek dota iespēja to piepildīt. Bet ceļš līdz tam ir grūts un psiholoģiski nogurdinošs. Kura meitene izturēs līdz galam? Seko līdzi piektdienās plkst. 21:00 Kanālā 2!

0 Komentāru