Calendar Live: motosports, modeles un emocijas

0 Komentāru
Calendar Live: motosports, modeles un emocijas

Šova Calendar Live modeles šova 6. sērijā devās uz Daugavpili. Šoreiz šova dalībniecēm fotosesijas laikā bija jāspēj demonstrēt sportiskas emocijas.

Šoreiz meitenes fotografēja modes fotogrāfs Aleksandrs Šadrins. Kā fotosesijas vieta tika izvēlēta Daugavpils spīdveja trase, bet fotosesijas aksesuāri – spīdvejista Andžeja Ļebeģeva tērps un motocikls. Meitenēm pirms fotosesijas tika dotas norādes – bildēšanās laikā viņām maksimāli jāparāda sportiskas emocijas – koncentrēšanās pirms starta un uzvaras prieks pēc finiša.

Fotografēšanās laikā Baiba atzina, ka jūtas kā zivs ūdenī, jo viņu aizrauj moto un auto sports. Savukārt Marija pēc bildēšanās uzreiz atklāja, ka, viņasprāt, šī sesija nav īsti izdevusies, jo viņa nespēja iejusties vidē.

Šīs fotosesijas rezultātus vērtēja fotogrāfs Aleksandrs Šadrins, spīdvejists Andžejs Ļebeģevs, modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs un šī šova idejas autors Aleksandrs Kondrašins. Par pārliecinošāko  un šīs fotosesijas uzvarētāju tika atzīta Baiba. Bargā žūrija neskopojās ar komplimentiem – emocionāli spēcīgi, spilgti, uzdevums izpildīts par 100%! Kā otra labākā šajā fotosesijā tika atzīta Jekaterina. Žūrija norādīja, ka viņa bildēs izskatās pārliecinoša. Marina tika atzīta par trešo labāko – kā norādīja spīdvejists Andžejs Ļebeģevs – rozīnīte! Ceturtā un piektā – attiecīgi Aleksandra un Marija. Žūrija uzskatīja, ka labākam rezultātam nepieciešamas vairāk emocijas.

Līdz ar to pie izslēgšanas no šova nonāca Elza un Karīna. Kā norādīja žūrija – cik viena aristokrātiski salta, tik otra seksīga, bet neviena no viņām – ar sportiskām emocijām un azartu. Tomēr laimīgu apstākļu sakritības dēļ abas meitenes palika šovā, jo, kā zināms, viena no raidījuma dalībniecēm  – Laima – tā arī nespēja tikt galā ar savām atkarībām un tika izslēgta no šova.

Tomēr tas nenozīmē, ka modeles var atvilkt elpu – priekšā stāv nākamais pārbaudījums.

0 Komentāru