Komentāri

Šova Calendar Live meitenēm bija iespēja tikties ar vienu no populārākajiem vīriešu modeļiem Latvijā – Dāvidu Dāvi Sakni. Viņš pastāstīja modelēm par savu pieredzi modes pasaulē.

Dāvis Dāvids Sakne ir ne tikai modelis, bet arī vīriešu modes stilists. Viņš atklāj, ka modeļu aģentūra interesi par viņu izrādīja 17 gadu vecumā, kad uzaicināja uz fotosesiju. Sakne gan atzīst, ka sākotnēji bijis aizspriedumu pilns, jo viņam šķitis, ka kļūšana par modeli viņu varētu padarīt sievišķīgāku. Tomēr viņš veiksmīgi pārvarējis šo stereotipu, kas viņam ļāvis kļūt par vienu no pieprasītākajiem modeļiem Latvijā.

Sakne atklāj, ka viņš kā stilists ir strādājis arī ar meitenēm. ”Modelēm ir jābūt kā mīkstai māla pikai, kuru var veidot. Bieži vien žurnāli izvirza uzstādījumus, un, ja modele nevar pielāgoties, tad bieži vien ir problēmas,” skaidro Sakne.

Viņš akcentē, ka ne tikai talants, bet arī veiksme ir svarīga. ”Lai kļūtu par veiksmīgu modeli, svarīgi ir arī tas, vai Tu iepatīcies klientiem,” atklāj Sakne. Modelis arī uzsver, ka ārkārtīgi svarīgi ir neaizmirst, ka modes biznesā, gluži kā jebkur citur, punktualitāte un precizitāte tiek novērtēta, jo klienti par modeļu darbu maksā naudu.

Sakne arī atklāj, ka pieredzējis modeles, kuras skolā ir ļoti apzinīgas un plāno apgūt, piemēram, mediķa profesiju. Taču, tiklīdz “modelējot” meitenes nokļūst ārzemēs, viss bieži vien sagriežas kājām gaisā. ”Skaistie sapņi jaunajām meitenēm ārzemēs bieži mainās. Tāpēc modelēm ir jābūt uzmanīgām,” padomu dod Sakne.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl