Calendar Live: modeles pārtop par pavedinošiem spokiem

Komentāri
Calendar Live: modeles pārtop par pavedinošiem spokiem
Foto: Sergejs Kondrašins

Šova Calendar Live septītā raidījuma fotosesijā modelēm bija dots visnotaļ sarežģīts uzdevums  – iejusties mirušas meitenes spoka tēlā, kas klīst pa Daugavpils cietoksni un meklē savu mirušo mīļāko.

Kurai šova dalībniecei šajā fotosesijā, Tavuprāt, ir vislabākā fotogrāfija?

Rezultāti:
14%

Jekaterinai

7%

Marinai

7%

Marijai

21%

Aleksandrai

43%

Baibai

0%

Elzai

7%

Karīnai

Pirms fotosesijas šova autors Sergejs Kondrašins, kurš pats  bija šīs fotosesijas fotogrāfs, modelēm izstāstīja stāstu par Daugavpils cietokšņa spoku. Kādreiz cietokšņa ģenerālim bijušas trīs meitas. Jaunāko no viņām viņš mīlējis visvairāk. Kā jau tas gadās visos traģiskajos mīlas stāstos, skaistule iemīlējusies glītā adjutantā, kurš viņai uzdāvinājis krāšņu rotu. Uzzinot par meitas jūtām, ģenerālis adjutantu iemetis cietumā, kur viņš nomiris. Savukārt meitene sajukusi prātā un arī mirusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balstoties uz šo stāstu S. Kondrašins meitenēm deva uzdevumu – iejusties spoka tēlā tā, lai modeļu sejas paustu iekāri un ilgas pēc mīļotā, pazudušā mīlnieka. Cietoksnī meitenes spoks parādās noteiktā laikā. Lai fotosesijai piedotu intrigu, tā norisinājās tieši tajā laikā, kad parasti parādās meitenes spoks. Dīvaini, bet uzsākot fotosesiju, telpās pazuda elektrība, kas, protams, izraisīja satraukumu daļai modeļu.

Fotosesijas rezultātus vērtēja viens no Latvijas populārākajiem modeļiem un stilistiem Dāvis Dāvids Sakne, modes dizainers un mākslinieks Artis Štamgūts, modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs un Sergejs Kondrašins.

Žūrija visaugstāk novērtēja Jekaterinas fotosesiju, jo viņa vislabāk iejutusies tēlā. Marinas veiksmes pamatā esot ļoti labs darbs ar acu skatienu fotosesijas laikā. Marina saņēma uzslavu, ka neraugoties uz savu jaunību viņa spēja pārliecināt žūriju par ilgām un kaisli. Arī Baiba un Elza saņēma komplimentus no žūrijas.

Savukārt Aleksandra un Karīna cīnījās par palikšanu. Žūrija secināja – Aleksandra šova laikā ir parādījusi, ka spēj mainīties, bet Karīna ir izbraukusi līdz šim šovā ir varējusi izbraukt pateicoties savam dabiskajam skaistumam. Žūrija izdarīja savu verdiktu – šovā paliek Aleksandra.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl