Komentāri

Šajā Calendar Live šovā bija vērojama visnotaļ eksotiska fotosesija – meitenes tika nokrāsotas melnas un viņām, spēlējoties ar miltiem, bija jāparāda emocijas. Fotogrāfa Armanda Grundmaņa uzdevums: meitenēm bija pakļauties mūzikai un dejot – bez maskām un domām.

Šoreiz Calendar Live dalībnieces vērtēja fotosesijas autors Armands Grundmanis, aktrise Agnese Zeltiņa, ārste psihoterapeite Ināra Vārpa, modes blogeris Jaroslavs Barišņikovs un šova idejas autors Aleksandrs Kondrašins.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrijas locekļi nekautrējās paust nedz kritiku, nedz arī patiesi uzslavēt modeles. Fotosesijas autors Grundmanis, vērtējot Aleksandru, norādīja, ka meitenei kaut kas ir traucējis atslēgt prātu, kas, iespējams, traucēja atbrīvoties. Uz šo pašu faktu norādīja arī Zeltiņa, piebilstot, ka viņa vēlētos redzēt vairāk dinamikas. Psihoterapeite Vārpa pauda uzskatu, ka bildē pazudusi meitenes dvēseles melodija, bet Barišņikovs vēlējās redzēt, kā Aleksandra spēj pasniegt savu sportisko ķermeni. Kondrašins gan norādīja, ka viņam grūti komentēt bildi, jo tā vairāk līdzinās mākslas foto.

Līdzīgu komentārus žūrija sniedz arī par Elzu – modele mēģinājusi notiekošo pārlieku kontrolēt ar prātu, tomēr saņēma komplimentus par sievišķību un bildes noskaņu. Savukārt Baibu fotogrāfs Grundmanis paslavēja par spēju atvērties. Žūrija bija vienisprātis, ka modele ir spējusi parādīt emocijas.

Marija saņēma nedalītu atzinību – viņas fotosesijas bildes esot teju vai metafora par pasaules radīšanu. Žūrijas locekļi norādīja, ka Marijas bildēs redzams fotogrāfa un modeles veiksmīgs kopdarbs.

Marina saņēma uzslavas par visjutekliskāko fotosesiju – bildē ir redzama ķermeņa plastika, spēcīgas, dēmoniskas emocijas. Savukārt Jekaterina, kas allaž saņēmusi atzinīgu žūrijas novērtējumu, esot spējusi parādīt jaudu un ļoti labu ķermeņa valodu.

Lai arī visas dalībnieces centās, vienai no meitenēm šovs bija jāpamet.
Šoreiz tā izrādījās Aleksandra. Vairāk skaties video.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl