Calendar Live: Laima netiek galā ar atkarībām un pamet šovu

0 Komentāru
Calendar Live: Laima netiek galā ar atkarībām un pamet šovu
Foto: Aleksandrs Šadrins

Šova Calendar Live dalībniece, 26 gadus vecā Laima Irbis, kas šovā atgriezās ar solījumu cīnīties ar atkarību no alkohola, tomēr nespēja turēt solīto vārdu.

Lai gan šova sākumā Laima sevi spoži pieteica, tomēr alkohols neļāva viņai turpināt šovu. Viņai lika to pamest. Kā norādīja šova žūrijas loceklis Jaroslavs Barišņikovs – ja viņa alkohola reibumā būtu ieradusies uz profesionālu kastingu, viņa, visticamāk, nekad vairāk sevi nevarētu realizēt kā modeli.

Lai vai kā, tomēr šova veidotāji nolēma meitenei dot vēl vienu iespēju. Šova 6. raidījumā citas modeles gaidīja pārsteigums – Laima atgriežas. Meitenes nemaz necentās tēlot patīkamu izbrīnu. Dažas no viņām paziņoja, ka Laimas atgriešanās, iespējams, nav godīga pret citām meitenēm, kas šo šovu jau ir pametušas. Tomēr gandrīz visas atzina, – ar Laimu bija jautri un meitenēm jābūt viņai pateicīgai, jo Laima palīdzējusi dažām šova dalībniecēm atvērties.

Konsultācijas ar Laimu veica arī ārste psihoterapeite Ināra Vārpa, kas centās palīdzēt Laimai “noorientēties” – ko tad viņai īsti nozīmē alkohols. Modele bija gatava dot solījumu, ka cīnīsies ar savām atkarībām.

Tomēr pagāja tikai dažas dienas, kad Laima atkal diemžēl atgriezās pie vecā. Tas notika Daugavpilī, fotosesijas laikā veco tramvaju depo. Meitene, apdraudot sevi, rāpās uz tramvaja jumta, gulšņāja starp sliedēm u. c., tāpēc šova veidotājiem neatlika nekas cits, kā izslēgt Laimu no turpmākas dalības šovā Calendar Live. Viņa gan norādīja, ka alkoholu neesot dzērusi gandrīz nemaz. Pārējās šova dalībnieces pastāstīja, ka Laima esot apēdusi sauju ar tabletēm, kas licis kļūt neadekvātai.

Meitenes nebūt nebija priecīgas, ka kļuvis par vienu konkurenti mazāk, un izteica cerību, ka Laima spēs savākties un pārstās būt destruktīva. Arī šova idejas autors Sergejs Kondrašins pauda cerību, ka Laimai izdosies saņemties. Tomēr viņai šis šovs ir beidzies.

0 Komentāru