Calendar Live: atskats uz iepriekšējo sēriju fotosesijām; 2. daļa

Komentāri
Calendar Live: atskats uz iepriekšējo sēriju fotosesijām; 2. daļa
Kanāls 2 Publicitātes foto

Šovakar Kanāls 2 piedāvās modeļu realitātes šova Calendar Live ceturto sēriju, kurā nu jau vairs tikai 9 dalībnieces cīnās par vietu ekskluzīvajā fotogrāfa Sergeja Kondrašina kalendārā. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz iepriekšējo sēriju fotosesijām.

Iepriekšējā raidījumā šovu brīvprātīgi pameta skaistā 24 gadus vecā Lelde Kovaļova. Lai gan bija skaidrs, ka, visticamāk, vietu šovā saglabātu, kopā ar citu dalībnieci Baibu izbalsošanā stāvot priekšā šova vadītājai Ievai Adamss, piekrita viņas piedāvājumam doties mājās. Lelde atzina, ka dalība jāturpina tām meitenēm, kuras patiešām vēlas kļūt par augstas klases modelēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Realitātes šova Calendar Live 3. sērijā skatītājiem bija iespēja sekot meiteņu treniņam un sabiedrībā atzītu personību lekcijām, taču lielajā pārbaudījumā topošās supermodeles iejutās senu kinozvaigžņu tēlos. Kā viņām veicās, skaties galerijā!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl