Calendar Live: atskats uz iepriekšējo sēriju fotosesijām; 1. daļa

Komentāri
Calendar Live: atskats uz iepriekšējo sēriju fotosesijām; 1. daļa
Kanāls 2 Publicitātes foto

Šovakar Kanāls 2 piedāvās jau ceturto modeļu realitātes šova Calendar Live sēriju, kurā nu jau vairs tikai 9 dalībnieces cīnās par vietu ekskluzīvajā fotogrāfa Sergeja Kondrašina kalendārā. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatīties uz iepriekšējo sēriju fotosesijām.

Realitātes šova Calendar Live otrā sērija noslēdzās ar skandālu, jo meitene, kas pameta šovu – maskaviete Lauma Irbis –, tika no tā izslēgta par alkohola lietošanu… Aizdomas par viņas nepareizo pieeju šovam radās jau brīdī, kad meitene grīļodamies ieradās uz šova izbalsošanu. Viņa ne tuvu nebija tā, kurai šovs būtu jāpamet, bet atkarība no dažādiem medikamentiem, kā arī stiprā dzira kalpoja par pamatu tam, ka Laimai sapnis par iekļūšanu Sergeja Kondrašina kalendārā ir beidzies.

Šajā sērijā topošajām modelēm bija iespēja piedalīties fotosesijā pie fotogrāfiem – Artūra Kondrāta un Gata Rozenfelda. Portāls Skaties.lv piedāvā atskatu uz Gata fotogrāfijām, kas tapušas, modelēm pozējot kārdinošos bikini uz jahtas.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl