”Būtu lieka kapeika, aizietu uz krogu un piedzertos. Šņabi!” Neldijas pārdomas pēc tetovēšanās

10 komentāri

Pirmdienas, 15. oktobra, ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” sērijā tika pieņemts līdz šim lielākais izaicinājums – šovu zvaigzne Neldija devās uz tetovēšanas salonu, kur drosmīgi tika pie tintes zīmējuma. Skaties.lv izjautāja Neldiju par sajūtām uzreiz pēc tetovēšanās.

Kā pēc tetovēšanās Skaties.lv atzīstas Neldija, pagaidām sajūtas ir divējādas.

”Es nevienam to ķēmu nerādīšu! Es pati pat uz viņu neskatīšos!” paziņo Neldija, atklājot, ka pašas meitai Madarai arī ir tetovējumi, un viņa kā mamma par to allaž burkšķējusi. Amizanti, ka arī meitai uztetovētas puķītes.

Uzreiz pēc šīs avantūras Neldiju satrauc jautājums, par ko viņa iepriekš nebija aizdomājusies – vai ar tetovējumu vispār atļauts ieiet Baznīcā? Skaties.lv nomierina šovu zvaigzni – rozīte uz kājas Neldiju noteikti nepadara par mazāk tikumīgu būtni.

Bet kāda tad bijusi Neldijas motivācija, piekrītot tetovēšanai? Lai sev pierādītu, ka to var – Neldija nemīl zaudēt.

”Ja spēlē esi iesaistījies, tad jāiet līdz galam,” uzskata Neldija, kura pat iedomāties nav varējusi, ka kādreiz dzīvē uz ko tādu parakstīsies.

”Pasarg, Dievs, un vēl vecumdienās! Manā dzimtā tādas lietas nepiekopa. Eh, būtu kāda lieka kapeika naudas, aizietu tagad uz krogu un piedzertos. Šņabi!” pēc avantūras pārdomās dalās Neldija.

Kāpēc izvēlēta tieši puķīte? ”Nu ne jau kaut kādu briesmoni. Man jau tā zilumi uz kājām, vairs nekādus briesmoņus nevajag,” tā Neldija, kura par ”briesmoņiem” uz auguma tetovēšanās laikā nemitīgi uz zoba vilka pašu mākslinieku.

Zieds simbolizēšot Neldijas mīlestību pret ziediem. Starp citu, tā krāsas izvēlei Neldija piegāja īpaši nopietni, liekot māksliniekam rūpīgi atlasīt dažādus sarkanā toņus.