1 komentārs

Nedēļas nogalē Intars Busulis piedalījās Krievijas TV kanāla ORT šovā Точь-в-точь kārtējā raidījumā. Tas ir līdzīgs TV3 pārvērtību šovam Izklausies redzēts, kurā talantīgi mūziķi atveido pasaules mūzikas smagsvarus un grandus. Šoreiz Intaram Busulim tika uzstādīta nudien augsta latiņa – bija jāatveido Eltons Džons ar kompozīciju Goodbye Yellow Brick Road.

Ja no pirmajām taktīm kļuva skaidrs, ka Busulis ar doto uzdevumu tiks galā spīdoši. To arī apstiprināja gan skatītāju ovācijas, gan konkursa žūrijas locekļu komentāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: ekrānšāviņš

Foto: ekrānšāviņš

Šova reglaments paģēr, ka pēc priekšnesuma žūrijai ir jāuzmin, kurš no šova dalībniekiem sniedza priekšnesumu, un šoreiz nevienam nebija šaubu, ka tas ir Intars Busulis. Kā no rādīja viens no žūrijas locekļiem: ”Nav šaubu, tas ir mūsu mīļotais, mūsu brīnišķīgais Intars Busulis.” Savukārt Busulis, iejuties Džona Lenona tēlā, palaboja žūriju: ”Atvainojos, Sers Intars”, tā norādot uz Eltona Džona daudzajiem tituliem.

Aktieris Mihails Bajarskis par Busuļa priekšnesumu bija stāvā sajūsmā, norādot, ka Intars no sirds iejuties tēlā, kas ļāvis viņam perfekti nodziedāt dziesmu.

Šis bija šova pēdējais raidījums, un, lai cik atzinīgus vārdus šova laikā žūrija veltīja Latvijas pārstāvim, pirmo vietu viņam neizdevās ieņemt. Otro arī nē.

Intara Busuļa uzstāšanos un žūrijas vērtējumu skaties video!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl