Komentāri

Intars Busulis, kurš pirms dažām dienām nepārvarēja Krievijas muzikālā šova Golos pusfināla kārtu, ekspresintervijā uzreiz pēc raidījuma izskatījās pamatīgi ”izpumpējies”. Šķiet, ka raidījums viņam ir atņēmis daudz spēkus un enerģiju, taču ne Busulim raksturīgo optimismu un humora sajūtu. Viņš atzinīgi izteicās par melodiju, ko viņam bija jāizpilda, kā arī pateicās visiem saviem līdzjutējiem.

Komentējot sava šova patrona jeb uzrauga izvēlēto Billija Džoela dziesmu Honesty, Intars Busulis bija vaļsirdīgs: ”Būšu pavisam atklāts. Kad ir mazliet skumji vai priecīgi, šad un tad niekojos ar dzērieniem. Gluži kā mēs visi. Tā kā tēma ir tuva. Leonīds, kā saka, trāpīja desmitniekiem ar šo tēmu.”  Viņš atklāj, ka ar dziesmu tuvāk iepazinies pāris dienas pirms šova. ”Nemaz nezināju, ka tā ir Billija Džoela dziesma. Leonīdam bija ļoti laba izvēle.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Intars Busulis, vismaz ārēji nepauda nekādu nožēlu, ka viņš nav iekļuvis raidījuma finālā. ”Jūs gribas teikt, ka man ir žēl, ka neesmu iekļuvis finālā,” acis, jokojot samiedzis, vaicāja Bususlis žurnālistei, ”pfff, beidziet, nieki! Paskatieties, cik daudz jau ir bijis. Tikai vienas pārraides pietrūka, un viss!”

Viņš atklāja, ka piedalīsies arī pēdējā raidījumā, jo tajā piedalīsies visi šova dalībnieki. ”Būšu kopā ar cilvēkiem, kas mani atbalstīja. Mēs to izdarījām kopā. Man ir ļoti patīkami, ka es jūs (skatītājus un atbalstītājus – red.) sajutu ne tikai šeit, Krievijā, bet arī savā dzimtenē – Latvijā. Sajūtas ir super! Paldies jums visiem un uz drīzu satikšanos!”

Skaties interviju!

Skaties Intara Busuļa uzstāšanos

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl