1 komentārs

Vakar, 12. decembrī, Latvijas dziedātāja Intars Busulis Krievijas muzikālajā TV šovā šovā Golos guva kārtējos panākumus – uzstājoties ar Raimonda Paula kompozīciju dziedātājs pārvarēja kārtējo kārtu un strauji pietuvojas konkursa finālam.

Intars Busulis ar savu izpildījumu kārtējo reizi pārliecināja gan publiku, kas balsoja par viņu ar SMS starpniecību gan žūriju, kas netaupīja komplimentus mūziķim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Žūrijas locekļi Dima Bilans augsti novērtēja Busuļa uzstāšanās spēku, bet Pelageju pārsteidza, cik organiski Busulis spējis izpildīt dziesmu ar krievu valodas tekstu.

Viens no pirmajiem, kas steidza apsveikt Busuli ar uzvaru bija Nils Ušakovs, kurš pašlaik atrodas Maskavā.

TOP komentāri

  • eironene
    0 0 0

    eironene

    Busulis man nepatīk un uzskatu, ka viņu patur šovā tikai tāpēc, lai Agutins @Co netiktu ielikti melnajā sarakstā. Citiem balsis daudz, daudz labākas!!!!!!!!!!!!!!!


    Un Ušaks jau ielīdīs visur, būtu tikai ziepes...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl