Bukmeikeri prognozē Markum Rivam lieliskus panākumus ”Eirovīzijas” atlasē

16 komentāri
Bukmeikeri prognozē Markum Rivam lieliskus panākumus ”Eirovīzijas” atlasē
PUBLICITĀTES FOTO

Noskaidroti pirmie četri dalībnieki Latvijas autoru un izpildītāju konkursā ”Supernova 2019”. Fināla četriniekā iekļuvusi Samanta Tīna, Aivo Oskis, Edgars Kreilis un grupa ”Laime pilnīga ”. Otrā pusfināla finālisti tiks noskaidroti 2. februārī. Šajā pusfinālā viens no dalībniekiem jau iesaukts par ”Supernova” veterānu, kas jau sesto reizi pēc kārtas cīnīsies par konkursa galveno balvu – ceļazīmi uz ”Eirovīzijas” dziesmu konkursu. Bukmeikeri prognozē, ka Markus Rivas iespējas iekļūt finālā ir 54 %.

2. februārī par vietu pašmāju atlases finālā cīnīsies astoņi talanti: ”Dziļi violets”, ”Double Faced Eals”, ”Laika upe”, ”Carousel”, Adriana Miglāne, Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un Markus Riva.

Lielāko interesi cilvēki izrādījuši tieši par Marku Rivu un apbrīno viņa neatlaidību, gadu no gada startējot konkursā. Bukmeikeru lokā, konkursa dalībniekam ar pieredzi, tiek prognozēts veiksmīgs starts un iespējas iekļūt finālā ir novērtētas ar 54 % varbūtību.

Lai arī ierindots starp bukmeikeru favorītiem, lielākais Markus Rivas konkurents pusfinālā un finālā būs ”Double Faced Eels”, kuru izredzes iekļūt finālā ir 83%. Bukmeikeri grupu izvirzījuši kā reālāko pretendentu uzvarai visā konkursā.

”Markus Rivas izredzes kvalificēties finālam novērtējam diezgan augstas, jo uzskatām, ka dziesma ir ”Eirovīzijas” formātam piemērota. Markus pēdējos gadus ir vadījis vairākus TV šovus un ieguvis vēl lielāku atpazīstamību, klausījumu skaits ”Spotify” (viens no ietekmējošajiem faktoriem) arī ir pietiekami liels šai dziesmai, lai kļūtu par vienu no favorītēm.

Lasi paša Rivas pārdomas pirms starta konkursā!

Kopumā uzskatām, ka otrais pusfināls ir daudz spēcīgāks un ka noteicošais būs žūrijas balsojums. Tāpat šova nolikumā minēts, ka žūrijai ir iespēja pasniegt ”wild card” kādam no dalībniekiem, kas nav ticis uz finālu. Prognozējam, ka lielāka iespēja to sagaidīt kādam no otrā pusfināla dalībniekiem,” stāsta ”Betsafe” bukmeikeri.