Binnija Ārberga par savu pirmo ceļojumu uz ārzemēm

7 komentāri
Binnija Ārberga par savu pirmo ceļojumu uz ārzemēm
Foto: no Binnijas Ārbergas personīgā arhīva

Latvijas skatītājs viņu pirmo reizi ieraudzīja LNT iepazīšanās šovā Precamies !?!, kurā šī sieviete apbūra ar savu šarmu un spēju savest kopā cilvēkus, kuri, iespējams, savai mīlas dzīvei bija atmetuši ar roku. Tagad viņa kopā ar Māri Grigali un Gundegu Skudriņu vada LNT Brokastis. Uzņēmēja Binnija Ārberga pastastīs par savu pirmo ceļojumu.

Jau otro nedēļu TV3 saviem skatītājiem piedāvā unikālu šovu Pirmoreiz ārzemēs. Tajā divās nedēļās piedalās cilvēki, kuri līdz šim nebija guvuši ceļojuma pieredzi. Portāls Skaties.lv nolēma uzzināt, kāds bija uzņēmējas un TV sejas Binnijas Ārbergas pirmais izbrauciens ārpus Latvijas robežām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: no Binnijas Ārbergas personīgā arhīva

Foto: no Binnijas Ārbergas personīgā arhīva

“Tas bija kā atomsprādziens manā galvā!”

Binnijai bija tikai 14 gadu un toreiz piedalījās apmaiņas braucienā. Viņa skolas laikā nopietni nodarbojās ar tenisu, kas ļāva redzēt visu Padomju Savienību un, kā izrādās, arī Rietumvāciju, kas 80. gadu beigās bija Eiropas rietumdaļas šūpulis. “Pirms tam jau biju lidojusi uz Maskavu un Sanktpēterburgu, tāpēc brauciens ar lidmašīnu manī nekādas īpašās emocijas neizraisīja, taču pati Vācija… Tas bija kā atomsprādziens manā galvā!”

Meitenei bija iespēja apciemot Diseldorfu. “Veikali, končas, kolas, čupa-čupi… Un kā viņi ģērbās! Stilīgi mēteļi un kurpes.” LNT Brokastu vadītāja gan norāda, ka tagad viņai Latvija patīk pat vairāk nekā Vācija. “Toreiz tās visas lietas pie mums nemaz nevarēja dabūt, bet tagad vācieši ģērbjas kā parasti, normāli cilvēki, bet Latvijā ģērbšanās stils ir izteiktāks.”

Foto: no Binnijas Ārbergas personīgā arhīva

Foto: no Binnijas Ārbergas personīgā arhīva

Tagad izceļota gan Eiropa, gan Āzija, gan arī Amerika

Brīdī, kad sākām intervija, skaistumkopšanas salona BB Binnija īpašniece atzina, ka ir nedaudz jāapdomājas, lai atcerētos savu pašu, pašu pirmo ceļojumu, jo tagad izceļojusies ir diezgan daudz, un viss sāk jukt kopā. “Indija, ASV, vecā Eiropa vispār izceļota krustām šķērsām.” Galerijā zemāk varat apskatīt bildes ar ceļojumu, kurā Binnija bija devusies uz jau pieminēto Indiju.

Ceļošana pasaulē ir, iespējams, viena no trakākajām, tajā pašā laikā – labākajām atkarībām, kas cilvēkam vispār var būt, jo, ja reiz esi “noķēris” to lielisko sajūtu un/vai kultūršoku, atrodoties ārpus Latvijas robežām, to gribas atkārtot vēl un vēl, un vēl. Tādas ļoti labas narkotikas. Portāls Skaties.lv nolēma uzdot jautājumu Tev, lasītāj, cik valstis Tev savā dzīvē ir sanācis apmeklēt?

Cik valstis Tu savā dzīvē esi apmeklējis?

Rezultāti:
30%

1-4

32%

5-9

26%

10 un vairāk

12%

Savu pirmo ceļojumu vēl gaidu

TOP komentāri

 • Imants V.
  0 0 0

  Imants V.

  Binija ir forša Dāma. Lai viņai veicas! Cik zināms, viņai ir puisis...
  1975, esot Prāgā, man arī bija kultūršoks labā nozīmē, kas lika domāt, bet vēlāk noveda uz 1991 barikādēm, kur aktīvi piedalījos.
 • Tā i' nesapratu -
  0 0 0

  Tā i' nesapratu -

  kā Eiropas rietumdaļa spēja šūpoties Rietumvācijā...
 • anete
  0 0 0

  anete

  14 gadu vecumā viņai interesēja končas, kolas un čupa čupi?
  Atceros, ka 13 gadu vecumā gāju uz ballēm Mazajā Ģildē, tas bija kaut kas, nevis mazgadīgo disenītes skolā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl