Bikini defilē un patiesības orākuls! Edgars Toretto šova “Blonde Voyage” ceturtajā sērijā atklāj meiteņu dziļākos noslēpumus

14 komentāri

Blondīnes, blondīnes, blondīnes! Izrādās, ka pirms dažiem gadiem tika veikts pētījums, lai noskaidrotu atšķirības starp to, kā pasākumam gatavojas blondīnes un kā brunetes. Tajā piedalījās vairāk nekā 3 000 sieviešu, un rezultāti atklāja, ka gaišmatēm, lai pilnībā sapostos, nepieciešamas vidēji 6 minūtes vairāk nekā viņu tumšmatainajām līdzgaitniecēm. Blondīnes ir gatavas doties pēc aptuveni 72 minūtēm, savukārt brunetes – 66.

Lai vai kā būtu, šovā “Blond Voyage” piedalās sešas skaistas, seksīgas un gudras gaišmates, kuras gatavas sevi pierādīt un izcīnīt lielo balvu!

Kā atklājās iepriekšējā sērijā, pie viņām viesojās vīrietis! Vairāk skaties šeit! 

Pašmāju seksa eksperts, TV šovu zvaigzne un producents Edgars Toretto jeb īstajā vārdā Edgars Gailītis plašāku atpazīstamību Latvijā guvis, piedaloties realitātes šovā “TV Zvaigzne”! Viņš gatavs ar meitenēm aprunāties, izprast viņu nodomus un atklāt katras meitenes patieso būtību!

Toretto uzdevums: meitenēm uz lapiņām jāsaraksta jautājumi, kurus viņas tāpat ikdienā nesaņemtos pavaicāt, bet tomēr dziļi sirdī vēlas noskaidrot. Jautājumi var būt arī anonīmi, kā kurai labāk! Nu meitenes, vai ir skaidrs, ko vēlaties noskaidrot?

Pēc patiešām spraigas spēles “Patiesības orākuls” meitenēm tika dots otrs uzdevums – bikini defilē. Sākotnēji to dzirdēdamas, meitenes nebija sajūsmā, bet beigās katra atrada savu odziņu un katra devās pa “mēli” un izrādīja savus dotumus!

TVPlay šovam ”Blonde Voyage” seko līdzi divas reizes nedēļā – pirmdienās un ceturtdienās!

14 komentāri