Komentāri

Kopš sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku noslēguma televīzijā pagājuši astoņi mēneši. Drosmīgais latviešu precību šovs noslēdzās ar divu dalībnieku lēmumu turpināt kopdzīvi ārpus TV ekrāniem. Tomēr šīm attiecībām nebija lemts ilgi turpināties. Nu portāls Skaties.lv centās noskaidrot, vai bijušie laulātie – kuldīdzniece Zaiga Biģele un daugavpilietis Raimonds Valpēters – ir atraduši savus sirdsāķīšus.

Stāsts ar laimīgām beigām – tā varētu dēvēt kādas citas šova dalībnieces – Zandas Štrausas – attiecību pinekļus. Viņa pērnā gada augustā, nepilnus trīs mēnešus pēc šova Precos ar svešinieku pēdējiem ”akordiem” TV ekrānos, salaulājās ar savu iepriekšējo draugu Jāni. ”Esmu precējusies un laimīga. Viss manā dzīvē ir nokārtojies, viss ir ļoti labi,” viņa norādīja portālam Skaties.lv. Pēc kāzām Zanda pieņēma vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Zandu Kristovicu.

Kā zināms, Zandas pirmā laulība ar šova dalībnieku Uģi Žogotu izrādījās neveiksmīga. Taču tas nekādi neietekmēja Uģa kārdinājumu mesties jaunās attiecībās. Drīz vien smaidīgais bārmenis tika manīts kādas blondas daiļavas sabiedrībā. Arī sarunā ar portālu Skaties.lv Uģis apstiprināja, ka patlaban ir aizņemts vīrietis.

Foto

Lai gan sākotnēji Zaiga portālam Skaties.lv atzīst, ka pa šiem mēnešiem nekas jauns mīlestības frontē neesot, viņas uzmanību kāds tomēr ir piesaistījis. ”Protams, pieķeršanās ir, bet neteikšu, ka tā ir liela mīlestība. Uzmanība ir, tikšanās ir, viss dzīvē tāpat notiek un turpinās,” viņa atklāj.

Raimonds stāsta, ka, piedaloties šovā Precos ar svešinieku, iemantojis atpazīstamību, tostarp nedaudz vairāk uzmanības no pretējā dzimuma. Bet tas nav vainagojies ar jauniem pavērsieniem attiecību jomā – Raimonds aizvien ir brīvs vīrietis.

Pēc laulības šķiršanas Zaiga un Raimonds nesazinās.

Jau ziņojām, ka pēdējo nedēļu laikā patīkamu pavērsienu mīlas frontē piedzīvojis Ulvis Grīnvalds, bet viņa bijusī sieva Zane Laure par ģimenes stāvokli noslēpumaini klusē.

Kaislībām šovā Precos ar svešinieku vari sekot līdzi atkārtojumā sestdienu priekšpusdienās Kanālā 2.

Video: šova dalībnieku emocijas, pirmo reizi satiekoties un šķiroties

Lasi vēl