Komentāri

Kopš sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku noslēguma televīzijā pagājuši astoņi mēneši. Drosmīgais latviešu precību šovs noslēdzās ar divu dalībnieku lēmumu turpināt kopdzīvi ārpus TV ekrāniem. Tomēr šīm attiecībām nebija lemts ilgi turpināties. Nu portāls Skaties.lv centās noskaidrot, vai bijušie laulātie – kuldīdzniece Zaiga Biģele un daugavpilietis Raimonds Valpēters – ir atraduši savus sirdsāķīšus.

Stāsts ar laimīgām beigām – tā varētu dēvēt kādas citas šova dalībnieces – Zandas Štrausas – attiecību pinekļus. Viņa pērnā gada augustā, nepilnus trīs mēnešus pēc šova Precos ar svešinieku pēdējiem ”akordiem” TV ekrānos, salaulājās ar savu iepriekšējo draugu Jāni. ”Esmu precējusies un laimīga. Viss manā dzīvē ir nokārtojies, viss ir ļoti labi,” viņa norādīja portālam Skaties.lv. Pēc kāzām Zanda pieņēma vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Zandu Kristovicu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Zandas pirmā laulība ar šova dalībnieku Uģi Žogotu izrādījās neveiksmīga. Taču tas nekādi neietekmēja Uģa kārdinājumu mesties jaunās attiecībās. Drīz vien smaidīgais bārmenis tika manīts kādas blondas daiļavas sabiedrībā. Arī sarunā ar portālu Skaties.lv Uģis apstiprināja, ka patlaban ir aizņemts vīrietis.

Foto

Lai gan sākotnēji Zaiga portālam Skaties.lv atzīst, ka pa šiem mēnešiem nekas jauns mīlestības frontē neesot, viņas uzmanību kāds tomēr ir piesaistījis. ”Protams, pieķeršanās ir, bet neteikšu, ka tā ir liela mīlestība. Uzmanība ir, tikšanās ir, viss dzīvē tāpat notiek un turpinās,” viņa atklāj.

Raimonds stāsta, ka, piedaloties šovā Precos ar svešinieku, iemantojis atpazīstamību, tostarp nedaudz vairāk uzmanības no pretējā dzimuma. Bet tas nav vainagojies ar jauniem pavērsieniem attiecību jomā – Raimonds aizvien ir brīvs vīrietis.

Pēc laulības šķiršanas Zaiga un Raimonds nesazinās.

Jau ziņojām, ka pēdējo nedēļu laikā patīkamu pavērsienu mīlas frontē piedzīvojis Ulvis Grīnvalds, bet viņa bijusī sieva Zane Laure par ģimenes stāvokli noslēpumaini klusē.

Kaislībām šovā Precos ar svešinieku vari sekot līdzi atkārtojumā sestdienu priekšpusdienās Kanālā 2.

Video: šova dalībnieku emocijas, pirmo reizi satiekoties un šķiroties

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl