Komentāri

Kopš sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku noslēguma televīzijā pagājuši astoņi mēneši. Drosmīgais latviešu precību šovs noslēdzās ar divu dalībnieku lēmumu turpināt kopdzīvi ārpus TV ekrāniem. Tomēr šīm attiecībām nebija lemts ilgi turpināties. Nu portāls Skaties.lv centās noskaidrot, vai bijušie laulātie – kuldīdzniece Zaiga Biģele un daugavpilietis Raimonds Valpēters – ir atraduši savus sirdsāķīšus.

Stāsts ar laimīgām beigām – tā varētu dēvēt kādas citas šova dalībnieces – Zandas Štrausas – attiecību pinekļus. Viņa pērnā gada augustā, nepilnus trīs mēnešus pēc šova Precos ar svešinieku pēdējiem ”akordiem” TV ekrānos, salaulājās ar savu iepriekšējo draugu Jāni. ”Esmu precējusies un laimīga. Viss manā dzīvē ir nokārtojies, viss ir ļoti labi,” viņa norādīja portālam Skaties.lv. Pēc kāzām Zanda pieņēma vīra uzvārdu un turpmāk dēvējama par Zandu Kristovicu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā zināms, Zandas pirmā laulība ar šova dalībnieku Uģi Žogotu izrādījās neveiksmīga. Taču tas nekādi neietekmēja Uģa kārdinājumu mesties jaunās attiecībās. Drīz vien smaidīgais bārmenis tika manīts kādas blondas daiļavas sabiedrībā. Arī sarunā ar portālu Skaties.lv Uģis apstiprināja, ka patlaban ir aizņemts vīrietis.

Foto

Lai gan sākotnēji Zaiga portālam Skaties.lv atzīst, ka pa šiem mēnešiem nekas jauns mīlestības frontē neesot, viņas uzmanību kāds tomēr ir piesaistījis. ”Protams, pieķeršanās ir, bet neteikšu, ka tā ir liela mīlestība. Uzmanība ir, tikšanās ir, viss dzīvē tāpat notiek un turpinās,” viņa atklāj.

Raimonds stāsta, ka, piedaloties šovā Precos ar svešinieku, iemantojis atpazīstamību, tostarp nedaudz vairāk uzmanības no pretējā dzimuma. Bet tas nav vainagojies ar jauniem pavērsieniem attiecību jomā – Raimonds aizvien ir brīvs vīrietis.

Pēc laulības šķiršanas Zaiga un Raimonds nesazinās.

Jau ziņojām, ka pēdējo nedēļu laikā patīkamu pavērsienu mīlas frontē piedzīvojis Ulvis Grīnvalds, bet viņa bijusī sieva Zane Laure par ģimenes stāvokli noslēpumaini klusē.

Kaislībām šovā Precos ar svešinieku vari sekot līdzi atkārtojumā sestdienu priekšpusdienās Kanālā 2.

Video: šova dalībnieku emocijas, pirmo reizi satiekoties un šķiroties

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl