”Bez Laura nevaru piecelties!” Dzelzītis dodas modināt šova dalībnieci, kura pēc ballītes nevar izkāpt no gultas

42 komentāri

Šova ”Randiņš ar Dzelzīti” trešajā sērijā vērojām, kā Lauris no rīta izrāda Katrīnai īpašu uzmanību, dodoties dāmu piecelt, lai viņa var skaisti sākt dienu. Vai Lauris pamodināja Katrīnu, vai tomēr bija džentlmenis un atstāja vēl mirkli pagulēt?

Nākamajā rītā pēc baseina ballītes Laura uzmanību izpelnījās Katrīna, kura vienīgā nebija laicīgi piecēlusies un nelaiskojas ar pārējām skaistulēm pie baseina.

Dzelzīša šova Doloresa: Izdomāju, ka man būs simpātijas pret attiecīgo cilvēku, un samīlos – mīlēt ir vienkārši!

Katrīna par dalību šovā “Nākamā pietura: Mīlestība”

Kā jau džentlmenis, Lauris devās modināt Katrīnu, bet beigās izlēma par labu jaunās sievietes kārtīgai apsegšanai.

”Cilvēks vakar pasvinēja kārtīgi un neceļas. Saprotu, ka labāk nekustināt. Tādos brīžos varbūt viņa jūt, ka istabā skaļi tikšķ saules pulkstenis, tas jāciena,” sedzot Katrīni noteica Lauris.

Iespējams, skaistules nevēlēšanās celties bija vēl viens no trikiem, kā piesaistīt uzmanību, arī baseina ballītē Katrīna izmantoja neatļautu paņēmienu, lai iegūtu kokteili.

”Bez Laura nekā nevaru piecelties. Gaidīju princi, kurš atnāks un modinās ar skūpstu, nesagaidīju skūpstu, tāpēc nevarēju piecelties, ”smējās Katrīna.

Beigu beigās Dzelzītis dāmu sasedza kā kokoniņā un atstāja gulēt, saucot to par cilvēcīgu rīcību, kā nekā dāma palika pasargāta no dzīvniekiem.

Šova ”Randiņš ar Dzelzīti” jaunākās sērijas skaties katru piektdienu televīzijā Go3.

42 komentāri