Belēvičs jaunajā dzīvoklī uzņem pirmos viesus

Komentāri

”Mums šeit ciemiņi vēl nav bijuši,” uzņemot savās mājās šova Gandrīz ideālas vakariņas komandu, saka veselības ministrs un briežu audzētājs Guntis Belēvičs.

Belēviča kunga jaunais miteklis iekārtots  iekārtots bijušās ģipša fabrikas telpās Ķīpsalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Dzīvoklis ir pilnīgi jauns. No laukiem atvedām pagaidu galdu ar soliem. Iebūvētā virtuve bija. Tas ļāva man smelties spēkus pārliecībā, ka ēst varēs iztaisīt un pie viena es apgūšu, kā virtuves tehnika strādā,” atklāj veselības ministrs Guntis Belēvičs. ”Jaunā dzīvokli ir tā, ka iespējams, ēst gatavojot, kaut kas pietrūks – kāds instruments vai kāda garšviela, bet iztiksim ar to, kas ir,” rosībai virtuvē ir noskaņots ministra kungs.

Vakariņu koncepts iecerēts latviskas garšas. ”Hosams jau ilgus gadus dzīvo Latvijā, bet varbūt izdosies viņu ar kaut ko pārsteigt,” teic namatēvs.

Guntis Belēvičs pirmos viesus cienā ar uzkodām Zāle un koki, Sarkanā ar sarkano, Strimala sauļojas un Meklējums, pamatēdienu Nenoplēstais, sistais, meklētie un raktie un desertu Kama ar lauku dzelteno.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl