Baseina ballīte, dzērieni un bikini! Dāmas dažādiem paņēmieniem cenšas piesaistīt Dzelzīša uzmanību

122 komentāri

Piektdien, 13. augustā, televīzijā ”Go3” vērojam jaunā iepazīšanās šova ”Randiņš ar Dzelzīti” otro raidījumu, kurā par iekārojamā vecpuiša Laura Dzelzīša sirdi sacenšas nu jau tikai 10 dāmas, raidījuma izskaņā vienai no dāmām šovs būs jāpamet.

Otrā raidījuma sērija tika veltīta baseina ballītei, kurā dāmām bija iespēja, ne tikai izrādīt savas formas, izvēloties efektīvākos bikini, bet arī cīnīties par iekārojamā vecpuiša uzmanību. Vai dāmas viena otrai ieteica labākos peldkostīmu variantus?

Lauris Dzelzītis meklē līgavu! Ielūkojies pirmā raidījuma ”Randiņš ar Dzelzīti” spilgtākajos momentos

Dalībnieces sev uzmanību piesaistīja, gan, pielietojot mazliet negodīgas metodes konkursā, aicinot Lauri uz sarunu, peldoties, flirtējot, aicinot – padejot.

”Kā tu labāk jutīsies, ar mani dejojot? Man uzvilkt mugurā to, kas bija pirms tam, vai atstāt peldkostīmu?” Laurim jautāja Linda.

Dzelzītis uzreiz piebilda, ka dienvidos pie bungalo uzdejotu, bet šovā tā būtu izrādīšanās, un to viņš nevēlas. Arī Leldes mēģinājumu – ļauties privātai sarunai, Lauris atteica, radot vēl lielāku noslēpumu ap savu personību.

Dāmu mudināts vecpuisis ar visām drēbēm ielēca baseinā, parādot dalībniecēm, kāds izskatās slapjš Dzelzītis. Izkāpjot no baseina, Lauris atveldzēties iegrūda Doloresu. Jaunā sieviete pasmējās par aktiera rīcību.

Vakara izskaņā vienai no lēdijām šovs bija jāpamet. Lauris lēma, ka viņam nav ”pa ceļam” ar Leldi. Noskaties sēriju un uzzini kāpēc šāds lēmums!

Turpmāko dalību šovā turpinās 9 daiļavas: Evija, Linda, Līga, Doloresa, Ella, Katrīna, Santa, Elīna un Daiga.

Baudi šovu ”Randiņš ar Dzelzīti” televīzijā ”Go3”! Nākama sērija pie skatītājiem dosies 20. augustā.

122 komentāri